FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1151617181920»
mihai141128.04.2010 06:34

ia uite meciuri din etapa a 11 a nejucate....pai in atatea saptamani nu ati avut timp?

 

inainte se anulau direct daca nu amana nimeni,si era termen o saptamana de jucare a restantei,asa normal se incurca si cu clasamentul peridrome

F1oRinho28.04.2010 14:37

Etapa 21

 

dmcozmin vs f1or_cs 2-6

marianb28.04.2010 18:03
ia uite meciuri din etapa a 11 a nejucate....pai in atatea saptamani nu ati avut timp?

 

inainte se anulau direct daca nu amana nimeni,si era termen o saptamana de jucare a restantei,asa normal se incurca si cu clasamentul peridrome

 

 

lasa ca pana la craciun terminam si noi campionatul

blindica28.04.2010 18:05

Anulari,etape?

ronaldo_020128.04.2010 21:02

lasa craciunu mariane,posteaza si tu etapa:P

Etapa 30

marianbolohan v ronaldo_0201 2-4

 

 

mihai141129.04.2010 11:00

eu maine plec la bulgari,vin luni

RobYnho29.04.2010 11:12
eu maine plec la bulgari,vin luni

 

Sa pozezi niste pidze, sa ne delectam ochii si noi.

mihai141129.04.2010 12:05

plec cu soata,vrei sa ma machieze sa nu mai vad mingea la fifa :))?

BADboySteaua29.04.2010 17:51

Etapa 29

 

badboy_steaua v danny_racari_92 3-3

blindica29.04.2010 18:16
Sa pozezi niste pidze, sa ne delectam ochii si noi.

Ti-am pozat eu una la CU si despre femei :))

 

Viper2229.04.2010 20:33

Etapa 26 :

 

dmcozmin v heruand20 2-6

blindica29.04.2010 21:15

Lipsesc pana duminica,sunt cu meciurile la zi,exceptie cu klaus care probabil este f preocupat ca nu se repara pc-ul.Weekend placut!

marianb30.04.2010 12:40
lasa craciunu mariane,posteaza si tu etapa:P

 

posteaza tu ca scrii mai frumos :gathering:

ronaldo_020130.04.2010 14:30
:)):)):)):)) bafta in continuare
Sergyu1630.04.2010 17:54

Etapa 29

 

ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 2-6

i0nutz8302.05.2010 15:00
4 mai termen pentru disputarea restantelor. Ce nu se joaca, se anuleaza.
mihai141103.05.2010 07:20

cer 3-0 cu klaus,sa nu mi-l anulati

 

daca si-a facut calculatorul,jucam azi sau maine

RobYnho03.05.2010 07:52
cer 3-0 cu klaus,sa nu mi-l anulati

 

daca si-a facut calculatorul,jucam azi sau maine

 

La fel.

blindica03.05.2010 08:16
La fel.

Eu vreau 3+0 cu klaus fara sa mai jucam. :thumbup:

Allexx10x03.05.2010 13:58

cred ca toata lumea vrea 3-0 cu klaus :))

Sergyu1603.05.2010 15:25

Nici nu mai trebuie cerut , e nesimtire ce face el deja. Cat ia oare sa repari un calculator?

 

P.s. Sorine avem 2 meciuri , eu te-am mai cautat tu nu dai niciun semn de viata...

Viper2203.05.2010 17:38

Etapa 25 :

 

heruand20 v klaus_e89 3-0

s0r1n11103.05.2010 18:33

Sergiu,putem juca in seara asta daca esti disponibil.

Dany's03.05.2010 18:37

Cer 3-0 si eu cu Klaus.

 

Etapa 31: f1or_cs vs danny_racari_92 4-3

Sergyu1603.05.2010 20:50

Etapa 11

sory_2812 v s3rgyu_adriano_13 5-6

 

Etapa 28

s3rgyu_adriano_13 v sory_2812 6-1

 

 

«1151617181920»