FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1141516171820»
Sergyu1624.04.2010 16:40

Peridrome intra sa jucam :) Scuze ca nu am prea raspuns ,dar nu m-am nimerit pe mess ...

cozmin24.04.2010 16:46

cozmin - alinn50c 3-2

Sergyu1624.04.2010 17:23

Etapa 26

peridrome v s3rgyu_adriano_13 2-3

 

Etapa 30

s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 5-3

Dany's25.04.2010 19:31

O lista cu meciuri nejucate.. sincer, nu mai stiu cu cine am jucat si cu cine nu.

RobYnho26.04.2010 11:30

Etapa 31

 

i0nutz83 4 - 6 roby29steaua

blindica26.04.2010 13:24

Danny,pai vezi lista de la pagina 16 a topicului si vezi ce-ai mai jucat dupa. :kisstogether:

mihai141126.04.2010 15:47

etape,anulari etc?

ronaldo_020127.04.2010 07:10

ar fi buna o lista cu meciurile nejucate....

i0nutz8327.04.2010 07:42

Pana diseara incercati sa jucati ce mai e de jucat. Apoi clasament si etape !

BADboySteaua27.04.2010 08:59

Etapa 25

 

i0nutz83 v badboy_steaua [2-9]

mihai141127.04.2010 12:29

anulati ce nu se joaca pana diseara....nu are rost,au avut 2 luni aproape pe meciuri

Sergyu1627.04.2010 13:53

Daca nu ma insel eu mai am cu niculaeflorinel , Ronaldo (care poate juca doar in weekend , iar etapa e recenta) + 2 meciuri cu sory cred. Nu prea am dat de el. Peridrome daca mai am altele sa imi zici te rog :)

 

Aaa si cu Klaus ,care nu a mai aparut de vreo luna.

BADboySteaua27.04.2010 14:16

Mai am cu Daniel si cu sergiu parca :-??

Sergyu1627.04.2010 14:18

Badboy am jucat , 5-3 uita-te mai sus :) Am jucat si etapa la NHL atunci :)

AliN4u27.04.2010 14:32

klaus are probleme, cu adynho aman, alte restante nu cred ca mai am

BADboySteaua27.04.2010 15:39

aaa da scz :D

cozmin27.04.2010 16:54

etapa 30 : dmcozmin - ionutz83 3-2

etapa 13 : ionut83 - dmcozmin 4-1

Allexx10x27.04.2010 17:25

etapa 27

 

niculaeflorinel 1-1 s3rgyu_adriano_13

mihai141127.04.2010 17:45

pai si klaus ce tot repara la calculatorul ala?cat dureaza sa faci o placa video sau ce avea el stricat?

Allexx10x27.04.2010 17:52

etapa 31

 

ady_adinho 1-6 niculaeflorinel

 

mai am cu klaus :hmmm:

ronaldo_020127.04.2010 18:53

si eu mai am cu klaus ionutz si sergyu.....

 

@sergyu daca ai timp maine sunt aksa putem juca

F1oRinho27.04.2010 20:34

Am vorbit cu ionut si jucam maine restanta

cozmin27.04.2010 20:59

f1or si noi trebuie sa jucam din ce stiu...

Dany's27.04.2010 21:36

badboy, jucam maine dupa 3.

f234567k28.04.2010 00:04

clasament+meciuri nejucate(sunt sanse mari sa fi comis unele greseli, unora dintre voi, la care am gresit, v-am lasat mesaj offline ca o sa va corectez diseara)

 

etapa meci

10 f1or_cs vs badboy_steaua

11 sory_2812 vs klaus_e89

11 sory_2812 vs s3rgyu adriano_13

12 f1or_cs vs i0nutz83

12 dmczomin vs klaus_e89

13 klaus_e89 vs alinn50c

15 klaus_e89 vs niculaeflorinel

16 sory_2812 vs klaus_e89

18 badboy_steaua vs klaus_e89

19 f1or_cs vs ady_adinho

19 klaus_e89 vs mihai1411

20 klaus_e89 vs f1or_cs

21 roby_steaua29 vs klaus_e89

21 dmcozmin vs f1or_cs

22 klaus_e89 vs danny_racari_92

23 i0nutz83 vs ronaldo_0201

23 s3rgyu_adriano_13 vs klaus_e89

24 klaus_e89 vs marianbolohan

25 heruand20 vs klaus_e89

25 sory_2812 vs f1or_cs

26 ady_adinho vs i0nutz83

26 dmcozmin vs heruand20

27 ady_adinho vs klaus_e89

27 badboy_steaua vs f1or_cs

28 klaus_e89 vs i0nutz83

28 dmczomin vs adi_adinho

28 s3rgyu_adriano_13 vs sory_2812

29 i0nutz83 vs f1or_cs

29 klaus_e89 vs dmcozmin

29 ady_adinho vs alinn50c

29 badboy_steaua vs danny_racari_92

29 ronaldo_0201 vs s3rgyu_adriano_13

30 alinn50c vs klaus_e89

30 peridrome vs ady_adinho

30 marianbolohan vs ronaldo_0201

31 f1or_cs vs danny_racari_92

31 klaus_e89 vs peridrome

«1141516171820»