FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1121314151620»
Dany's16.04.2010 21:44
meci bun dany bravo!@

 

Devierile alea.. mama lor. Putea sa fie si mai bun.. :innocent:

 

Forza Rubin :>

AliN4u16.04.2010 22:26

peridrome, am vazut ca ai corectat clasamentu', la mine inca e gresit, nu am 15 victorii, 1 egal si 7 infrangeri ci 14 victorii, 2 egaluri si 7 infrangeri deci 44 de puncte, nu 46.

blindica17.04.2010 10:11

Etapa 25

blind1ro v ady_adinho 3 - 0

 

Etapa 27

blind1ro v dmcozmin 4 - 3 .

 

RobYnho17.04.2010 13:55

Etapa 27

 

ronaldo_0201 2 - 4 roby29steaua

mihai141117.04.2010 14:01

blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare :))))

RobYnho17.04.2010 14:09
blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare :))))

 

Probe-probe. Daca nu, Mihai sa retrogradeze. :))

blindica17.04.2010 14:37
blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare :))))

 

Tata Roby. :worthy:

RobYnho17.04.2010 14:44

Inca mai pot ca's potent. :))

Allexx10x18.04.2010 09:52

etapa 28

 

niculaeflorinel 4-3 marianbolohan

AliN4u18.04.2010 10:31

alinn50c v marianbolohan = 5 - 2, etapa 26

 

s3rgyu_adriano_13 v alinn50c = 0 - 6, etapa 25

mihai141118.04.2010 15:52

Etapa 26

 

mihai1411 v badboy_steaua 5-2

 

 

Etapa 27

 

i0nutz83 v mihai1411 1-4

 

f234567k18.04.2010 19:49

etapa 21 peridrome vs. badboy_steaua 1-1

etapa 23 peridrome vs. f1or_cs 4-4

blindica18.04.2010 20:28

Etapa 25

blind1ro v ady_adinho 3 - 0

 

Etapa 27

blind1ro v dmcozmin 4 - 3

 

Etapa 28

alinn50c v blind1ro 2 - 2 Pacat.Atat zic...

__________________________

27 8 9 10 71-81 33 puncte

 

Klaus are pc-ul stricat.Se stie.

RobYnho19.04.2010 13:53

Se pun etape sau va fi pauza o saptamana pentru restante ?

i0nutz8319.04.2010 14:38

Se pun.

blindica19.04.2010 19:47

Cer o pasuire de 2-3 zile pentru etapele afisate,cred ca am luat un virus,va trebui sa reinstalez Windows-ul si asta o sa pot sa o fac abia poimaine.Multumesc!

marianb19.04.2010 20:12

etapa 31: badboy_steaua v marianbolohan 1-4

i0nutz8320.04.2010 10:19

@blind: sunt si alte solutii pana la reinstall :)

RobYnho20.04.2010 10:29

Defragmentare, alt antivirus si alte porcarii.

 

LE:

 

Etapa 29

 

El Clasico

 

mihai1411 0 - 2 RobYnho

blindica20.04.2010 21:03

@Robynho Tata Jean,Ionutz : baieti,daca orice alta solutie in afara de reinstall as fi vazut-o mai potrivita,era deja facuta.Meciurile mi le joc,nu cred ca incurc,oricum,azi il reinstalez.Sezonul trecut eu si retrasii aveam toate meciurile jucate pana la final...dar multumesc pentru pareri.Roby,te astept sa-mi dai si mie antivirusul tau...

 

P.S. Tata Roby,eu m-am chinuit sa-l bat pe heruand si tu-l bati acum pe Mihai,ai incalcat pactul :)) ,te-ai lasat dus de val ca Bunica.

RobYnho20.04.2010 21:13
Roby,te astept sa-mi dai si mie antivirusul tau...

 

MM tu esti ?

 

 

P.S. Tata Roby,eu m-am chinuit sa-l bat pe heruand si tu-l bati acum pe Mihai,ai incalcat pactul :)) ,te-ai lasat dus de val ca Bunica.

 

 

Plm. Ai fumat fara noi ?

Viper2220.04.2010 22:37

Etapa 29 : heruand20 v niculaeflorinel 2-1

 

Etapa 27 : heruand20 v alinn50c 5-3

mihai141121.04.2010 05:42

Etapa 29

 

mihai1411 v roby29steaua 0-2

 

Etapa 30

 

danny_racari_92 v mihai1411 2-2

 

Etapa 31

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

 

dezastru :)

 

Dany's21.04.2010 10:34
dezastru :)

 

Etapa 30:

 

danny_racari_92 v mihai1411 2 - 2

 

Data trecuta te-a salvat bara la lovitura libera, acum nu :> Semak rulz.

 

P.s. Pe sory nu-l gasesc deloc.. nu stiu ce e cu el, daca vede mesajul aici sa ma caute sau sa lase un offline cu ora la care jucam.

mihai141121.04.2010 12:44

acum te-a salvat pe tine bara :P

 

si plimbatul mingii de la un fundas la altul,la portar,la mijlocasi,stilul barcelonei :)

 

oricum cred....ca sunt inca pe primul loc,revin eu pe final iar :))

 

 

«1121314151620»