meci bun dany bravo!@
Devierile alea.. mama lor. Putea sa fie si mai bun.. ![]()
Forza Rubin :>
meci bun dany bravo!@
Devierile alea.. mama lor. Putea sa fie si mai bun.. ![]()
Forza Rubin :>
peridrome, am vazut ca ai corectat clasamentu', la mine inca e gresit, nu am 15 victorii, 1 egal si 7 infrangeri ci 14 victorii, 2 egaluri si 7 infrangeri deci 44 de puncte, nu 46.
Etapa 25
blind1ro v ady_adinho 3 - 0
Etapa 27
blind1ro v dmcozmin 4 - 3 .
Etapa 27
ronaldo_0201 2 - 4 roby29steaua
blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare
))
blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare))
Probe-probe. Daca nu, Mihai sa retrogradeze. ![]()
blattt blattt sa se salveze roby de la retrogradare))
Tata Roby. ![]()
Inca mai pot ca's potent. ![]()
etapa 28
niculaeflorinel 4-3 marianbolohan
alinn50c v marianbolohan = 5 - 2, etapa 26
s3rgyu_adriano_13 v alinn50c = 0 - 6, etapa 25
Etapa 26
mihai1411 v badboy_steaua 5-2
Etapa 27
i0nutz83 v mihai1411 1-4
etapa 21 peridrome vs. badboy_steaua 1-1
etapa 23 peridrome vs. f1or_cs 4-4
Etapa 25
blind1ro v ady_adinho 3 - 0
Etapa 27
blind1ro v dmcozmin 4 - 3
Etapa 28
alinn50c v blind1ro 2 - 2 Pacat.Atat zic...
__________________________
27 8 9 10 71-81 33 puncte
Klaus are pc-ul stricat.Se stie.
Se pun etape sau va fi pauza o saptamana pentru restante ?
Se pun.
Cer o pasuire de 2-3 zile pentru etapele afisate,cred ca am luat un virus,va trebui sa reinstalez Windows-ul si asta o sa pot sa o fac abia poimaine.Multumesc!
etapa 31: badboy_steaua v marianbolohan 1-4
@blind: sunt si alte solutii pana la reinstall ![]()
Defragmentare, alt antivirus si alte porcarii.
LE:
Etapa 29
El Clasico
mihai1411 0 - 2 RobYnho
@Robynho Tata Jean,Ionutz : baieti,daca orice alta solutie in afara de reinstall as fi vazut-o mai potrivita,era deja facuta.Meciurile mi le joc,nu cred ca incurc,oricum,azi il reinstalez.Sezonul trecut eu si retrasii aveam toate meciurile jucate pana la final...dar multumesc pentru pareri.Roby,te astept sa-mi dai si mie antivirusul tau...
P.S. Tata Roby,eu m-am chinuit sa-l bat pe heruand si tu-l bati acum pe Mihai,ai incalcat pactul
,te-ai lasat dus de val ca Bunica.
Roby,te astept sa-mi dai si mie antivirusul tau...
MM tu esti ?
P.S. Tata Roby,eu m-am chinuit sa-l bat pe heruand si tu-l bati acum pe Mihai,ai incalcat pactul,te-ai lasat dus de val ca Bunica.
Plm. Ai fumat fara noi ?
Etapa 29 : heruand20 v niculaeflorinel 2-1
Etapa 27 : heruand20 v alinn50c 5-3
Etapa 29
mihai1411 v roby29steaua 0-2
Etapa 30
danny_racari_92 v mihai1411 2-2
Etapa 31
mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 3-3
dezastru ![]()
dezastru![]()
Etapa 30:
danny_racari_92 v mihai1411 2 - 2
Data trecuta te-a salvat bara la lovitura libera, acum nu :> Semak rulz.
P.s. Pe sory nu-l gasesc deloc.. nu stiu ce e cu el, daca vede mesajul aici sa ma caute sau sa lase un offline cu ora la care jucam.
acum te-a salvat pe tine bara ![]()
si plimbatul mingii de la un fundas la altul,la portar,la mijlocasi,stilul barcelonei ![]()
oricum cred....ca sunt inca pe primul loc,revin eu pe final iar ![]()