FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1131415161720»
blindica21.04.2010 13:08

Am reinstalat tot si supravietuisc norului de cenusa vulcanica.

i0nutz8321.04.2010 14:20

ai incercat kaspersky rescue disk ala ?

blindica21.04.2010 14:46

@ionutz : nu,nu am habar de el,data viitoare tin cont,acum e totul in regula.

i0nutz8321.04.2010 16:02

Eu cu ala i-am rezolvat PC-ul lu` sor-mea. Ma rog, orice solutie de dezinfectat total e buna inainte de reinstall win. Daca ai avut virusi grei, chiar ca e pretentioasa treaba :(

Dany's21.04.2010 16:14

Etapa 27

 

sory_2812 v danny_racari_92 4 - 3 dupa 0-3. :tomato:

RobYnho21.04.2010 17:16

Etapa 26

 

roby29steaua 9 - 3 sory_2812

 

 

Etapa 30

 

roby29steaua 2 - 1 f1or_cs

blindica22.04.2010 15:56

Etapa 29

 

blind1ro v peridrome 4 - 4 ,nici nu-mi vine sa cred.

f234567k22.04.2010 16:10

mie nici atat :)

Viper2222.04.2010 16:14

Etapa 30 :

 

sory_2812 v heruand20 5-5

s0r1n11122.04.2010 16:15

29.sory_2812 vs. marianbolohan 4-2

 

30.sory_2812 vs. heruand20 5-5

 

blindica22.04.2010 17:20

Etapa 29

blind1ro v peridrome 4 - 4

 

 

Etapa 31

blind1ro v sory_2812 0 - 0

 

_____________________

29 8 11 10 75-85 35 puncte

 

Klaus are pc-ul stricat.Cu niculaeflorinel aman,daca nu jucam.

Viper2222.04.2010 20:40

Etapa 31 :

 

ronaldo_0201 v heruand20 1-3

Allexx10x23.04.2010 13:10

etapa 30

 

niculaeflorinel 2-2 blind1ro

 

frumos meci, gg :D

blindica23.04.2010 13:27

A fost,intr-adevar : 2-2 la final, niculaeflorinel vs blind1ro ,etapa 30.

 

Dar,am o faza pe care vreau s-o pun la discutie,daca a fost gol din 6 m sau nu ,daca e din careu ,e 1-2 :

 

goldincareu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

RobYnho23.04.2010 13:30

Cred ca este un gol din 6 m.

s0r1n11123.04.2010 13:34

Eu cred ca sunt aproximativ 5.8 m. :crazy:

ronaldo_020123.04.2010 14:46

si eu zic la fel...interioru careului mic....

mihai141123.04.2010 16:52

din careul mic

marianb23.04.2010 16:54

e din careul mic

blindica23.04.2010 17:06

Atunci,golul se considera anulat? Si devine din 2-2 ,niculaeflorinel vs blind1ro ,etapa 30 ==> 1 - 2.Am incercat sa vb cu Florin dupa meci,dar nu l-am mai vazut .

 

 

Etapa 29

blind1ro v peridrome 4 - 4

 

Etapa 30

niculaeflorinel vs blind1ro 1 - 2

 

Etapa 31

blind1ro v sory_2812 0 - 0

_____________________________

30 9 11 10 77-86 38 puncte.

 

 

RobYnho24.04.2010 12:00

Hai si cu ultimele 3 etape. :D

blindica24.04.2010 12:56

Mai bine clasament inainte,sa stim cum jucam :))

mihai141124.04.2010 14:50

in 6 luni de cand a aparut fifa2010,nu am terminat 2 sezoane....jucati si voi restantele care le aveti,sau anuleaza peridome ce nu s-a jucat,timp aveau destul sa joace,in 1-2 luni a fost timp destul

Sergyu1624.04.2010 16:13

Etapa 24

 

dmcozmin v s3rgyu_adriano_13 3-6

f234567k24.04.2010 16:39

Eu pot sa fac in seara asta clasament. Cum vreti voi!

etapa 26 peridrome v s3rgyu_adriano_13 2-3

«1131415161720»