Am reinstalat tot si supravietuisc norului de cenusa vulcanica.
Am reinstalat tot si supravietuisc norului de cenusa vulcanica.
ai incercat kaspersky rescue disk ala ?
@ionutz : nu,nu am habar de el,data viitoare tin cont,acum e totul in regula.
Eu cu ala i-am rezolvat PC-ul lu` sor-mea. Ma rog, orice solutie de dezinfectat total e buna inainte de reinstall win. Daca ai avut virusi grei, chiar ca e pretentioasa treaba ![]()
Etapa 27
sory_2812 v danny_racari_92 4 - 3 dupa 0-3. ![]()
Etapa 26
roby29steaua 9 - 3 sory_2812
Etapa 30
roby29steaua 2 - 1 f1or_cs
Etapa 29
blind1ro v peridrome 4 - 4 ,nici nu-mi vine sa cred.
mie nici atat ![]()
Etapa 30 :
sory_2812 v heruand20 5-5
29.sory_2812 vs. marianbolohan 4-2
30.sory_2812 vs. heruand20 5-5
Etapa 29
blind1ro v peridrome 4 - 4
Etapa 31
blind1ro v sory_2812 0 - 0
_____________________
29 8 11 10 75-85 35 puncte
Klaus are pc-ul stricat.Cu niculaeflorinel aman,daca nu jucam.
Etapa 31 :
ronaldo_0201 v heruand20 1-3
etapa 30
niculaeflorinel 2-2 blind1ro
frumos meci, gg ![]()
A fost,intr-adevar : 2-2 la final, niculaeflorinel vs blind1ro ,etapa 30.
Dar,am o faza pe care vreau s-o pun la discutie,daca a fost gol din 6 m sau nu ,daca e din careu ,e 1-2 :
Uploaded with ImageShack.us
Cred ca este un gol din 6 m.
Eu cred ca sunt aproximativ 5.8 m. ![]()
si eu zic la fel...interioru careului mic....
din careul mic
e din careul mic
Atunci,golul se considera anulat? Si devine din 2-2 ,niculaeflorinel vs blind1ro ,etapa 30 ==> 1 - 2.Am incercat sa vb cu Florin dupa meci,dar nu l-am mai vazut .
Etapa 29
blind1ro v peridrome 4 - 4
Etapa 30
niculaeflorinel vs blind1ro 1 - 2
Etapa 31
blind1ro v sory_2812 0 - 0
_____________________________
30 9 11 10 77-86 38 puncte.
Hai si cu ultimele 3 etape. ![]()
Mai bine clasament inainte,sa stim cum jucam ![]()
in 6 luni de cand a aparut fifa2010,nu am terminat 2 sezoane....jucati si voi restantele care le aveti,sau anuleaza peridome ce nu s-a jucat,timp aveau destul sa joace,in 1-2 luni a fost timp destul
Etapa 24
dmcozmin v s3rgyu_adriano_13 3-6
Eu pot sa fac in seara asta clasament. Cum vreti voi!
etapa 26 peridrome v s3rgyu_adriano_13 2-3