Etapa 11
badboy_steaua 1 - 7 roby29steaua
Etapa 11
badboy_steaua 1 - 7 roby29steaua
etapa 10 peridrome vs. marianbolohan 3-2 cu sansa...
etapa 9: marianbolohan v alinn50c 3-2
Etapa 11
mihai1411 v f1or_cs 4-5,m-a furat cu arbitrii la 11m ![]()
Etapa 9 : blind1ro v klaus_e89
Etapa 10 : klaus_e89 v ady_adinho
Etapa 11 : i0nutz83 v klaus_e89
Etapa 12 : dmcozmin v klaus_e89
Etapa 9
badboy_steaua v mihai1411 0-6
Etapa 11
danny_racari vs Ronaldo-0201 1-3
Etapa 10 :
alinn50c v heruand20 1-5
Etapa 12
danny_racari_92 v badboy_steaua [1-4]
Etapa 12
roby29steaua 3 - 7 mihai1411
Umilinta.
Etapa 12
roby29steaua v mihai1411 3-7
Etapa 12 :
niculaeflorinel v heruand20 1-5
joaca frustrant de bine
gg
etapa 11: marianbolohan v niculaeflorinel 3-2
Etapa 9
blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Alt egal.Echitabil,oricum. ![]()
Etapa 11
blind1ro v alinn50c 3 - 3 . Duel brazilian, Baptista vs. Luis Fabiano
Etapa 11 :
heruand20 v peridrome 3-1
Etapa 9
blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Alt egal.Echitabil,oricum. wub.gif
Etapa 10
dmcozmin v blind1ro 1 - 2 Victorie cu noroc.
Etapa 11
blind1ro v alinn50c 3 - 3 . Duel brazilian, Baptista vs. Luis Fabiano
Etapa 10
mihai1411 v i0nutz83 8-3
etapa 1 : ronaldo_0201 - dmcozmin 4-1
Etapa 9 :
heruand20 v dmcozmin 3-0
amanare etapa 12: marianbolohan v sory_2812
Etapa 12
danny_racari_92 v badboy_steaua [1-2].........scz acum am observat ca am jucat etapa deja si am batut cu 4-1
Putina pasuire si pentru mine saptamana asta? Joc ce pot , dar am de invatat muuuult de tot ![]()
Etapa 9 : blind1ro 2 - 2 klaus_e89 ... meci frumos fair-play ... bafta blindi :*
Etapa 10 : klaus_e89 v ady_adinho
Etapa 11 : i0nutz83 v klaus_e89
Etapa 12 : dmcozmin v klaus_e89
Etapa 9
blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Bafta Klau ![]()
Etapa 10
dmcozmin v blind1ro 1 - 2 .
Etapa 11
blind1ro v alinn50c 3 - 3 .
Etapa 12
peridrome v blind1ro 5 - 6 . M-am gandit mult inainte sa pun 5-6 si nu 6-6.Dar,ai dat un gol din corner cu centrare direct in 6 m,ceea ce se stie de sezoane bune ca se anuleaza.Nu stiu cu cine ai jucat tu si zici c-a incalcat regulamentul ca in meciurile mele nu s-a intamplat decat cu dmcozmin,dar el e nou,trebuie sa se obisnuiasca.Si eu daca dau un astfel de gol,nu am pretentii,e anulat clar. M-ai jignit cu =foame de puncte= si =secvente video pentru chichite=,cand sa dai 6 goluri in 10 oameni si sa revii de la 2-0,eu cred c-a aratat a placere,nu foamete.
Daca exista neplaceri,sa se voteze schimbarea regulamentului si sa se aplice un nou text.
Sper sa nu te superi si sa putem juca in continuare cand e cazul.
_________________________________
12 3 6 3 32-39 , 15 pct.