FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«14567820»
RobYnho06.03.2010 13:26

Etapa 11

 

badboy_steaua 1 - 7 roby29steaua

f234567k06.03.2010 15:21

etapa 10 peridrome vs. marianbolohan 3-2 cu sansa...

marianb06.03.2010 15:24

etapa 9: marianbolohan v alinn50c 3-2

mihai141106.03.2010 16:14

Etapa 11

 

mihai1411 v f1or_cs 4-5,m-a furat cu arbitrii la 11m :D

 

klaus_e8906.03.2010 16:34

Etapa 9 : blind1ro v klaus_e89 

Etapa 10 : klaus_e89 v ady_adinho 

Etapa 11 : i0nutz83 v klaus_e89 

Etapa 12 : dmcozmin v klaus_e89 

mihai141106.03.2010 16:35

Etapa 9

 

badboy_steaua v mihai1411 0-6

ronaldo_020106.03.2010 18:29

Etapa 11

 

danny_racari vs Ronaldo-0201 1-3

Viper2206.03.2010 19:15

Etapa 10 :

 

alinn50c v heruand20 1-5

BADboySteaua07.03.2010 10:44

Etapa 12

 

danny_racari_92 v badboy_steaua [1-4]

RobYnho07.03.2010 14:25

Etapa 12

 

roby29steaua 3 - 7 mihai1411

 

Umilinta.

mihai141107.03.2010 14:26

Etapa 12

 

 

roby29steaua v mihai1411 3-7

 

Viper2207.03.2010 15:08

Etapa 12 :

 

niculaeflorinel v heruand20 1-5

Allexx10x07.03.2010 15:10

joaca frustrant de bine :clap: gg

marianb07.03.2010 16:24

etapa 11: marianbolohan v niculaeflorinel 3-2

blindica07.03.2010 20:38

Etapa 9

 

blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Alt egal.Echitabil,oricum. :wub:

 

 

Etapa 11

 

blind1ro v alinn50c 3 - 3 . Duel brazilian, Baptista vs. Luis Fabiano

Viper2208.03.2010 00:23

Etapa 11 :

 

heruand20 v peridrome 3-1

blindica08.03.2010 11:28

Etapa 9

 

blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Alt egal.Echitabil,oricum. wub.gif

 

Etapa 10

 

dmcozmin v blind1ro 1 - 2 Victorie cu noroc.

 

 

Etapa 11

 

blind1ro v alinn50c 3 - 3 . Duel brazilian, Baptista vs. Luis Fabiano

mihai141108.03.2010 18:37

Etapa 10

 

mihai1411 v i0nutz83 8-3

 

cozmin08.03.2010 21:08

etapa 1 : ronaldo_0201 - dmcozmin 4-1

Viper2208.03.2010 21:55

Etapa 9 :

 

heruand20 v dmcozmin 3-0

marianb09.03.2010 12:12

amanare etapa 12: marianbolohan v sory_2812

BADboySteaua09.03.2010 15:48

Etapa 12

 

danny_racari_92 v badboy_steaua [1-2].........scz acum am observat ca am jucat etapa deja si am batut cu 4-1

Sergyu1609.03.2010 18:49

Putina pasuire si pentru mine saptamana asta? Joc ce pot , dar am de invatat muuuult de tot :))

klaus_e8909.03.2010 20:50

Etapa 9 : blind1ro 2 - 2 klaus_e89 ... meci frumos fair-play ... bafta blindi :*

Etapa 10 : klaus_e89 v ady_adinho 

Etapa 11 : i0nutz83 v klaus_e89 

Etapa 12 : dmcozmin v klaus_e89 

blindica10.03.2010 10:12

Etapa 9

blind1ro v klaus_e89 2 - 2. Bafta Klau :kisstogether:

 

Etapa 10

dmcozmin v blind1ro 1 - 2 .

 

Etapa 11

blind1ro v alinn50c 3 - 3 .

 

Etapa 12

 

peridrome v blind1ro 5 - 6 . M-am gandit mult inainte sa pun 5-6 si nu 6-6.Dar,ai dat un gol din corner cu centrare direct in 6 m,ceea ce se stie de sezoane bune ca se anuleaza.Nu stiu cu cine ai jucat tu si zici c-a incalcat regulamentul ca in meciurile mele nu s-a intamplat decat cu dmcozmin,dar el e nou,trebuie sa se obisnuiasca.Si eu daca dau un astfel de gol,nu am pretentii,e anulat clar. M-ai jignit cu =foame de puncte= si =secvente video pentru chichite=,cand sa dai 6 goluri in 10 oameni si sa revii de la 2-0,eu cred c-a aratat a placere,nu foamete.

Daca exista neplaceri,sa se voteze schimbarea regulamentului si sa se aplice un nou text.

Sper sa nu te superi si sa putem juca in continuare cand e cazul.

 

_________________________________

12 3 6 3 32-39 , 15 pct.

«14567820»