FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«15678920»
AliN4u10.03.2010 10:26

alinn50c v ady_adinho = 5 - 2, etapa 12

 

aerrr

Allexx10x10.03.2010 18:49

etapa 9

 

niculaeflorinel 3-1 danny_racari_92

Dany's10.03.2010 18:51

Etapa 9: niculaeflorinel v danny_racari_92 3 - 1

Etapa 10: danny_racari_92 v sory_2812 4 - 1

 

 

f234567k11.03.2010 12:09

etapa 9 s3rgyu_adriano_13 vs. peridrome 3-5

RobYnho11.03.2010 12:24

Daca nu joc cu Sory pana la termen, cer amanare.

s0r1n11111.03.2010 21:56

8.f1or_cs vs. sory_2812 2-1

 

 

BADboySteaua12.03.2010 16:38

Etapa 8 restanta

 

badboy_steaua v i0nutz83 [4-3]

i0nutz8313.03.2010 09:16

Etape !

Viper2213.03.2010 12:45

Etapa 14 :

 

heruand20 v ronaldo_0201 2-1

f234567k13.03.2010 13:06

Duminica seara o sa pun si eu clasamentul actualizat.

Dany's13.03.2010 13:22

Etapa 15:

 

roby29steaua v danny_racari_92 2 - 3

RobYnho13.03.2010 13:22

Etapa 15

 

roby29steaua 2 - 3 danny_racari_92

 

Ciuca batailor.

f234567k13.03.2010 14:38

etapa 13 ady_adinho v peridrome 1-4

 

Viper2213.03.2010 14:52

Etapa 13 :

 

heruand20 v sory_2812 5-4

 

Etapa 15 :

 

badboy_steaua v heruand20 5-4

BADboySteaua13.03.2010 15:32

Etapa 15

 

badboy_steaua v heruand20 [5-4]

mihai141113.03.2010 15:45

Etapa 13

 

mihai1411 v danny_racari_92 3-1

 

marianb13.03.2010 15:47

etapa 13: ronaldo_0201 v marianbolohan 1-3

Dany's13.03.2010 15:47

mihai1411 v danny_racari_92 3 - 1

 

Sunt multumit ca s-a vazut diferenta de valoare a playerilor, si felul in care se joaca adevaratul fotbal.

 

 

mihai141113.03.2010 16:17

Etapa 15

 

mihai1411 v marianbolohan 2-0

 

nici o valoare nu am :))

 

marianb13.03.2010 16:45

etapa 14: marianbolohan v badboy_steaua 4-3

Dany's13.03.2010 17:37
Etapa 15

 

mihai1411 v marianbolohan 2-0

 

nici o valoare nu am :))

 

Ai jucat jenibil cu mine din mai multe puncte de vedere.S-o lasam balta.

RobYnho13.03.2010 18:45

Etapa 9

 

sory_2812 1 - 3 roby29steaua

mihai141113.03.2010 22:02

bine ma racari ca joci tu cel mai bine,cel mai bun esti

 

pai daca as tine si eu mingea cu un jucator si as da pase inapoi si full defence,as juca si eu la fel de bine ca tine

 

iar incepeti cu comentarii de 3 lei,de ce nu jucati in alte campionate daca aici e lume prea slaba pentru voi?

Dany's14.03.2010 08:37
bine ma racari ca joci tu cel mai bine,cel mai bun esti

 

pai daca as tine si eu mingea cu un jucator si as da pase inapoi si full defence,as juca si eu la fel de bine ca tine

 

iar incepeti cu comentarii de 3 lei,de ce nu jucati in alte campionate daca aici e lume prea slaba pentru voi?

 

Deci n-are rost sa mai continui o asemenea discutie, pe care am inceput-o la cald, chiar daca are nuante de adevar in ea... Vom vedea pe teren ce si cum cand va fi timpul.

 

Iti promit ca n-o sa mai comentez nimic pana nu te bat.

mihai141114.03.2010 09:23

mi se pare cel mai corect

«15678920»