alinn50c v ady_adinho = 5 - 2, etapa 12
aerrr
alinn50c v ady_adinho = 5 - 2, etapa 12
aerrr
etapa 9
niculaeflorinel 3-1 danny_racari_92
Etapa 9: niculaeflorinel v danny_racari_92 3 - 1
Etapa 10: danny_racari_92 v sory_2812 4 - 1
etapa 9 s3rgyu_adriano_13 vs. peridrome 3-5
Daca nu joc cu Sory pana la termen, cer amanare.
8.f1or_cs vs. sory_2812 2-1
Etapa 8 restanta
badboy_steaua v i0nutz83 [4-3]
Etape !
Etapa 14 :
heruand20 v ronaldo_0201 2-1
Duminica seara o sa pun si eu clasamentul actualizat.
Etapa 15:
roby29steaua v danny_racari_92 2 - 3
Etapa 15
roby29steaua 2 - 3 danny_racari_92
Ciuca batailor.
etapa 13 ady_adinho v peridrome 1-4
Etapa 13 :
heruand20 v sory_2812 5-4
Etapa 15 :
badboy_steaua v heruand20 5-4
Etapa 15
badboy_steaua v heruand20 [5-4]
Etapa 13
mihai1411 v danny_racari_92 3-1
etapa 13: ronaldo_0201 v marianbolohan 1-3
mihai1411 v danny_racari_92 3 - 1
Sunt multumit ca s-a vazut diferenta de valoare a playerilor, si felul in care se joaca adevaratul fotbal.
Etapa 15
mihai1411 v marianbolohan 2-0
nici o valoare nu am ![]()
etapa 14: marianbolohan v badboy_steaua 4-3
Etapa 15
mihai1411 v marianbolohan 2-0
nici o valoare nu am
Ai jucat jenibil cu mine din mai multe puncte de vedere.S-o lasam balta.
Etapa 9
sory_2812 1 - 3 roby29steaua
bine ma racari ca joci tu cel mai bine,cel mai bun esti
pai daca as tine si eu mingea cu un jucator si as da pase inapoi si full defence,as juca si eu la fel de bine ca tine
iar incepeti cu comentarii de 3 lei,de ce nu jucati in alte campionate daca aici e lume prea slaba pentru voi?
bine ma racari ca joci tu cel mai bine,cel mai bun esti
pai daca as tine si eu mingea cu un jucator si as da pase inapoi si full defence,as juca si eu la fel de bine ca tine
iar incepeti cu comentarii de 3 lei,de ce nu jucati in alte campionate daca aici e lume prea slaba pentru voi?
Deci n-are rost sa mai continui o asemenea discutie, pe care am inceput-o la cald, chiar daca are nuante de adevar in ea... Vom vedea pe teren ce si cum cand va fi timpul.
Iti promit ca n-o sa mai comentez nimic pana nu te bat.
mi se pare cel mai corect