FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1789101120»
marianb20.03.2010 19:13

si corneru ala in careu mic tot?

ronaldo_020120.03.2010 21:02

ce corner,ce meci?

s0r1n11121.03.2010 10:27

In meciul cu mine.Am modificat.

AliN4u21.03.2010 15:44

alinn50c v niculaeflorinel = 5 - 4, etapa 17

Viper2221.03.2010 21:04

Etapa 18 :

 

heruand20 v roby29steaua 5-3

RobYnho21.03.2010 21:05

Etapa 18

 

heruand20 5 - 3 roby29steaua

 

Ce frumos joaca omul asta cu o echipa mica. Bravo ! :D

F1oRinho21.03.2010 21:18

Imi cer scuze,am avut niste probleme si nu am putut juca meciurile.De acum sunt disponibil sa le joc

BADboySteaua21.03.2010 21:24

Etapa 16

 

blind1ro v badboy_steaua [2-2]

blindica21.03.2010 21:26
Etapa 18

 

heruand20 5 - 3 roby29steaua

 

Ce frumos joaca omul asta cu o echipa mica. Bravo ! :D

 

City,echipa mica?

 

Etapa 16

 

blind1ro v badboy_steaua 2 - 2

 

______________________

16 4 8 4 41-48 20 puncte.

RobYnho21.03.2010 21:27
City,echipa mica?

 

Fata de "galactici" ..

BADboySteaua21.03.2010 21:29

Am facut furori sezonu trecut cu City acum cu Juve sunt primu de la capat :))

RobYnho21.03.2010 21:32

Atacanti cu viteza buna si fundasi cu viteza si plasament bun.

mihai141122.03.2010 15:58

Etapa 17

 

mihai1411 v blind1ro 2-0

 

Etapa 16

 

heruand20 v mihai1411 4-5,f greu

 

Viper2222.03.2010 16:21

Etapa 16 :

 

heruand20 v mihai1411 4-5

blindica22.03.2010 17:23

Etapa 17

mihai1411 v blind1ro 2 - 0

 

Etapa 18

blind1ro v f1or_cs 4 - 6

 

N-am avut sanse reale cu niciunul,cu fior am avut ocazii,dar e prea bun.

 

________________

18 4 8 6 45-56 20 puncte.

 

 

Dany's23.03.2010 12:51

Restanta: Etapa 14

 

danny_racari_92 v f1or_cs 2-2

 

Etapa 16:

 

danny_racari_92 v i0nutz83 AMAN

 

Etapa 17:

 

danny_racari_92 v s3rgyu_adriano_13 AMAN

Etapa 18:

 

marianbolohan v danny_racari_92 0-2

Allexx10x23.03.2010 18:36

etapa 16

 

niculaeflorinel 1-0 dmcozmin

Sergyu1624.03.2010 15:38

Etapa 15

 

f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 3-4

 

Doamne ce meci. La 0-0 ia rosu portaru lui , da in 10 oameni face pana la pauza 3-0. Repriza a doua de vis ca la Istanbul si L`pool invinge! :D GG!

Viper2224.03.2010 16:00

Etapa 17 :

 

f1or_cs v heruand20 3-2

RobYnho24.03.2010 16:12

Etapa 16

 

s3rgyu_adriano_13 6 - 4 roby29steaua

Sergyu1624.03.2010 16:12

Etapa 16

 

s3rgyu_adriano_13 v roby29steaua 6-4

 

Inca o revenire , de la 1-4 de data asta... Ce moral au Torres&Co.

F1oRinho24.03.2010 22:19

Etapa 17

 

f1or_cs v heruand20 3-2

marianb25.03.2010 18:09

etapa 16: marianbolohan v f1or_cs 4-1

Sergyu1626.03.2010 07:03

Baieti sunt in gips :( Si ce bine mergeam... Astept sa ma fac bine acum , pana la primul meci bafta voua :)

ady_4steaua26.03.2010 11:32

stai linistit ca si eu am picioru in ghips ..cred ca e o moda :)

«1789101120»