FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«18910111220»
RobYnho26.03.2010 12:42

Ma puneti pe ganduri. Ar trebui sa merg la un fotbal diseara.

ronaldo_020127.03.2010 13:20

etape?

 

f234567k28.03.2010 17:14

etapa 17 i0nutz83 vs. peridrome 1-10

etapa 18 niculaeflorinel vs. peridrome 2-6

in seara asta o sa pun clasamentul si meciurile nejucate

mihai141129.03.2010 13:09

ionute baga si tu mai multe etape daca le pui asa rar,ca ne iesim din mana

blindica29.03.2010 13:24
ionute baga si tu mai multe etape daca le pui asa rar,ca ne iesim din mana

 

Poate ar trebui sa facem in asa fel sa bage altcineva etape si Ionutz sa ramana un fel de =for suprem= de decizie :confused: .

i0nutz8329.03.2010 14:04

Etape :)

Allexx10x29.03.2010 18:54

etapa 19

 

i0nutz83 0-3 niculaeflorinel

f234567k29.03.2010 21:48

clasament!!!

restante[le-am luat in considerare pe cele dintre etapele 1-18(inclusiv)]

restante.jpg

Sergyu1630.03.2010 12:16

Etapa 10

 

s3rgyu_adriano_13 v niculaeflorinel 4-3

mihai141130.03.2010 17:44

Etapa 20

 

mihai1411 v dmcozmin 6-2,nici acum nu a invatat regulamentul :))

 

 

 

Etapa 21

 

alinn50c v mihai1411 1-4,bun jucator

 

BADboySteaua30.03.2010 18:20

Etapa 19

 

dmcozmin v badboy_steaua [4-5]

AliN4u30.03.2010 21:22

badboy_steaua v alinn50c = 2 - 3, etapa 20

 

restanta aia cu fior .. am jucat meciu' cand trebuia dar nu mai stim ce am facut, eu imi amintesc ca m-a batut, parca destul de rau, cred ca 4-1 a fost, deci poti sa pui scoru' asta .. e vorba de meciu' din etapa a 5-a

RobYnho31.03.2010 07:36

Cer amanarea etapelor. Mersi !

klaus_e8931.03.2010 09:07

noroc ... imi cer scuze pentru faptul ca sunt iar restant, insa am niste probleme cu calculatorul pe care sper ca le voi rezolva in maxim 3-4 zile ... va mulumesc frumos pentru intelegere

Sergyu1631.03.2010 18:04

Etapa 19

 

s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 6-3

 

Nici mie nu imi vine sa cred ce bine merg. M-au batut doar cozmin (una din cele 2 victorii ale lui :( ) Si Ronaldo. Si 2 egaluri cu Adynho si Alin.

RobYnho31.03.2010 18:31

Etapa 13

 

f1or_cs 5 - 6 roby29steaua

 

Meci frumos. Bafta, Fior !

blindica31.03.2010 19:17

Etapa 19

 

roby29steaua v blind1ro 3 - 2 ,cu mine n-a fost frumos,ma :( ?

 

Etapa 20

 

blind1ro v danny_racari_92 1 - 3 ,dupa ce am dat gol in 1:10,am ratat incredibil.Nici o scuza oricum.

RobYnho31.03.2010 19:52

Etapa 19

 

roby29steaua 3 - 2 blind1ro

F1oRinho31.03.2010 20:41

Etapa 6

 

f1or_cs v peridrome 4-3 greu :D

f234567k31.03.2010 22:14

etapa 20 ronaldo_0201 vs. peridrome 3-5

ronaldo_020101.04.2010 10:59

Etapa 19

alin50c vs ronaldo_0201 2-4

 

Etapa 9

ronaldo_0201 vs f1or_cs 2-1

Allexx10x01.04.2010 12:44

etapa 21

 

niculaeflorinel 3-2 ronaldo_0201

ronaldo_020101.04.2010 13:21

asa se intampla cand dai pe langa cu paorta goala.....bft

mihai141101.04.2010 15:02

 

Etapa 22

 

mihai1411 v peridrome 4-2

Sergyu1601.04.2010 17:39

Etapa 22

 

ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 1-5

 

 

«18910111220»