etapa 22
badboy_steaua 2-2 niculaeflorinel
etapa 22
badboy_steaua 2-2 niculaeflorinel
Etapa 17
danny_racari_92 v s3rgyu_adriano_13 1 - 1.. cel mai tare meci avut pana acum, am aparat penalty, am deschis scorul din penalty, am dat bara in prelungiri. Distractie curata. Scor echitabil.
Etapa 20
blind1ro v danny_racari_92 1 - 3
Etapa 21
danny_racari_92 v ady_adinho 5 - 0
Forza Rubin ![]()
Etapa 21
s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 6-4
Etapa 17
danny_racari_92 v s3rgyu_adriano_13 1-1
Acum chiar am plecat
... Inca o data Paste Fericit!
Etapa 19
roby29steaua v blind1ro 3 - 2
Etapa 20
blind1ro v danny_racari_92 1 - 3
Etapa 21
s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 6-4 ,panarama mare Torres asta..
Etapa 22
blind1ro v marianbolohan 2-3
__________________________________________
22 4 8 10 54-71 20 puncte.
etapa 19: s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 6-3
etapa 22: blind1ro v marianbolohan 2-3
i0nutz83 v alinn50c = 0 - 3, etapa 15
Etapa 19 :
danny_racari_92 v heruand20 2-3
Va rog sa ma pasuiti si pe mine cu etapele ca sunt plecat 3 zile si nu am cum sa joc etapele.ms anticipat
etapa 21: marianbolohan v heruand20 4-1
Etapa 21:
marianbolohan v heruand20 4-1
etape?
Etapa 22
ronaldo_0201 v sory_2812 4-3
f1or_cs v alinn50c = 4 - 5, etapa 22
mai jucam si noi ceva?nu poate sa puna altcineva etapele?ca banuiesc ca sunt multi cu timp liber
Etape.
alinn50c v danny_racari_92 = 3 - 2, etapa 24
am pierdut sezonu' asta si cu 4-0 dar mai slab decat in meciu' asta n-am jucat in niciunu
calculatorul inca se afla in reparatii si sper ca baietii care se ocupa de el sa termine cat mai repede, ca tare mi-e dor de voi :X
alinn50c v danny_racari_92 = 3 - 2, etapa 24
am pierdut sezonu' asta si cu 4-0 dar mai slab decat in meciu' asta n-am jucat in niciunu
Joaca bine Danny,n-ai jucat tu slab.
P.S.,pentru etape sunt astazi de pe la 21.Multumesc.
ETAPA 25: marianbolohan v dmcozmin 2-0
23.sory_2812 vs. badboy_steaua 4-3
Etapa 23
niculaeflorinel v mihai1411 2-2
alinn50c v danny_racari_92 = 3 - 2, etapa 24
am pierdut sezonu' asta si cu 4-0 dar mai slab decat in meciu' asta n-am jucat in niciunu
Eu n-am jucat in niciun meci mai concentrat si ambitios ca asta si cred ca ai observat. Sa zicem ca meritam un egal dupa ce-am ratat penalty, insa a fost frumos meciul.
Mai am din restante cu klaus care mi-a spus ca are PC stricat si cu ionut care am amanat-o pe azi sau maine.
Iar din etapele noi cu dmcozmin si peridrome, carora o sa le las offline.
Etapa 25
ronaldo_0201 v mihai1411 2-8
Eu n-am jucat in niciun meci mai concentrat si ambitios ca asta si cred ca ai observat. Sa zicem ca meritam un egal dupa ce-am ratat penalty, insa a fost frumos meciul.
Mai am din restante cu klaus care mi-a spus ca are PC stricat si cu ionut care am amanat-o pe azi sau maine.
Iar din etapele noi cu dmcozmin si peridrome, carora o sa le las offline.
deci n-am jucat chiar asa slab ![]()
oricum, nu mi-a venit sa cred la sfarsit cand am vazut ca am avut 15 suturi si 13 pe poarta pentru ca pur si simplu nu am existat in meciu` asta si da, meritai un egal, poate si victoria ...
Pt Adynho,Heruand si Ionut : sunt plecat pana duminica la 21.Afara din oras si apoi serviciul.Multumesc.Weekend placut.