FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«1234567»
Daniel-Ionut25.03.2010 15:53

88 red1.jpg 3 - 1 Sut din interiorul careului: Gol inscris de Karsten Kurz din pasa lui Rasmus Villumsen

95 red1.jpg 3 - 2 Sut de la mare distantă: Gol inscris de Sam Clegg din pasa lui Stanislav Polevoi

97 red1.jpg 3 - 3 Sut din interiorul careului: Gol inscris de Sam Clegg din pasa lui Karsten Kurz :rolleyes:

Ronnie25.03.2010 15:54

1-0: Sut din Bacau in capu' lui Daniel-Ion.

MoWeed28.03.2010 20:40

Daniele, te asteapta Liga a 2-a :))

Maye28.03.2010 20:48

Toti popeye-i joaca pe acolo.

MoWeed28.03.2010 20:52

La anu' blatuim in A mah

RobYnho28.03.2010 20:55

In sfarsit o victorie la limita. 2-1.

Maye28.03.2010 20:58
La anu' blatuim in A mah

Jucam pe sticle.

RobYnho28.03.2010 21:00

Ba, scoateti'ma si pe mine din rahat.

Maye11.04.2010 19:47

Daniele bai , retrogradezi?

Daniel-Ionut12.04.2010 09:53
Daniele bai , retrogradezi?

 

Doamne fereste... imi iau batrani sa ma salvez.

Dragos_G12.04.2010 10:33

ba ce tare sunt.. nu am intrat la echipa de o saptamana si am batut principala contracandidata cu 4-1 :))

MoWeed12.04.2010 11:02
Doamne fereste... imi iau batrani sa ma salvez.

Tu si Jiji

Daniel-Ionut12.04.2010 11:04

Pai am zis la inceputul sezonului sa intineresc echipa... pac-pac, da vad ca nu merge :dry:

RobYnho18.04.2010 18:49

O noua infrangere. 0-1.

Maye18.04.2010 19:06

L-am batut si pe Ronnie si sunt tot mai aproape de salvare :)

Daniel-Ionut19.04.2010 10:06

Deci nu imi vine sa cred ce se intampla la echipa mea!!! :wall:

Maye19.04.2010 10:10

Esti cel mai prost din curtea scolii frate.

Daniel-Ionut19.04.2010 10:15

Cand o sa ai performantele mele, ai dreptul sa spui ce vrei :P

Maye19.04.2010 10:23

Deocamdata , dupa cum ar spune un celebru al timpurilor noastre , esti la coada coaiee.

MoWeed19.04.2010 11:11

Am promovat!

Maye19.04.2010 11:25

In sezonul viitor am 3 puncte asigurate din reciprocitati :)

MoWeed19.04.2010 11:26

Pacat ca nu mai poate promova si Roby, sa vezi cum terminam pe primele 3 pozitii :))

Maye19.04.2010 11:30

Lasa ca el promoveaza in Liga 3.

 

Ce e bine , ca in etapa viitoare unul dintre Daniel si Ronnie o sa pice.

Care castiga ramane!

Ronnie19.04.2010 11:47

Ba, am uitat de jocul asta. Daca imi plateste cineva factura la telefon luna asta ii las echipa.

MoWeed17.05.2010 12:36

In sfarsit am promovat. La anu' unicul obiectiv este sa-l retrogradez pe Daniel-Ionut

«1234567»