FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«1237»
MoWeed14.02.2010 16:11

Discutii despre Liga fcs, stabiliri de blaturi, rezultate, off-topic etc

RobYnho14.02.2010 16:12

Cand o punem de un "tort" ?

Maye14.02.2010 16:28

In Cupa.

MoWeed14.02.2010 16:28

Pai meciul dintre noi e mai incolo. Vedem.

 

Ar trebui sa-l bagam si pe badboy in combinatie :))

Daniel-Ionut14.02.2010 17:06
Pai meciul dintre noi e mai incolo. Vedem.

 

Ar trebui sa-l bagam si pe badboy in combinatie :))

 

Se gaseste loc nu'i nicio problema.

 

FARA BLATURI!

Maye14.02.2010 17:09
DOAR CU BLATURI!
Daniel-Ionut14.02.2010 17:20
DOAR CU BLATURI!

 

Hahaa... n'ai nicio sansa in prima Liga bai tata jean! ;)

Maye14.02.2010 17:28

Imi gasesc eu acoliti.

Daniel-Ionut14.02.2010 18:50

Ba deabia am adus si eu un fundas, cel mai bun fundas din Liga, de 2-3 zile, si in primul meci mi l'a nenorocit Punkerboy pana pe 6 martie :wall:

Ronnie14.02.2010 18:52

Daca nu incepeam sezonul cu un 0-0 parca nu ma simteam bine.

RobYnho14.02.2010 19:10

Primele 3 puncte.

Maye14.02.2010 19:33

Am pierdut intre min 84 si 92.

 

Dorianp e de pe forum de aici?

RobYnho14.02.2010 19:42

Nu cred.

MoWeed14.02.2010 21:11

Ce bulan a avut Adrian

Dragos_G15.02.2010 11:37
Ba deabia am adus si eu un fundas, cel mai bun fundas din Liga, de 2-3 zile, si in primul meci mi l'a nenorocit Punkerboy pana pe 6 martie :wall:

ce e ba cu mosu' ala??

al meu are 20 de ani si skil 9. in 2 ani il intrece pe al tau..

Daniel-Ionut15.02.2010 12:19

Pai tu ai avut noroc ca l'ai gasit la echipa...

BADboySteaua20.02.2010 10:48

Cand se elibereaza un loc anuntatima ca ma bag si eu:D

RobYnho20.02.2010 10:49

Asa. Hai cu blaturile, baaa. :D

Daniel-Ionut20.02.2010 11:03
Cand se elibereaza un loc anuntatima ca ma bag si eu:D

 

Poti sa preiei Valencia CF! :P

MoWeed20.02.2010 12:20

In 3 sezoane, formatiile din Brasov o sa domine Liga :))

RobYnho20.02.2010 12:38

Incepe hegemonia. :))

MoWeed20.02.2010 12:49

Daca tu ai Alcool TBC si eu am Drogatii, badboy ce-si ia?

RobYnho20.02.2010 13:02

FC Avantu' Prabusirea

Daniel-Ionut20.02.2010 14:50

FC Tutunul... sau ceva de genul :D

BADboySteaua20.02.2010 20:59

M-am gandit putin si o sa am FC Daniel-Ionut LASANE cred ca se potriveste cel mai bine :D

«1237»