Discutii despre Liga fcs, stabiliri de blaturi, rezultate, off-topic etc
Discutii despre Liga fcs, stabiliri de blaturi, rezultate, off-topic etc
Cand o punem de un "tort" ?
In Cupa.
Pai meciul dintre noi e mai incolo. Vedem.
Ar trebui sa-l bagam si pe badboy in combinatie ![]()
Pai meciul dintre noi e mai incolo. Vedem.
Ar trebui sa-l bagam si pe badboy in combinatie
Se gaseste loc nu'i nicio problema.
FARA BLATURI!
DOAR CU BLATURI!
Hahaa... n'ai nicio sansa in prima Liga bai tata jean! ![]()
Imi gasesc eu acoliti.
Ba deabia am adus si eu un fundas, cel mai bun fundas din Liga, de 2-3 zile, si in primul meci mi l'a nenorocit Punkerboy pana pe 6 martie ![]()
Daca nu incepeam sezonul cu un 0-0 parca nu ma simteam bine.
Primele 3 puncte.
Am pierdut intre min 84 si 92.
Dorianp e de pe forum de aici?
Nu cred.
Ce bulan a avut Adrian
Ba deabia am adus si eu un fundas, cel mai bun fundas din Liga, de 2-3 zile, si in primul meci mi l'a nenorocit Punkerboy pana pe 6 martie![]()
ce e ba cu mosu' ala??
al meu are 20 de ani si skil 9. in 2 ani il intrece pe al tau..
Pai tu ai avut noroc ca l'ai gasit la echipa...
Cand se elibereaza un loc anuntatima ca ma bag si eu:D
Asa. Hai cu blaturile, baaa. ![]()
Cand se elibereaza un loc anuntatima ca ma bag si eu:D
Poti sa preiei Valencia CF! ![]()
In 3 sezoane, formatiile din Brasov o sa domine Liga ![]()
Incepe hegemonia. ![]()
Daca tu ai Alcool TBC si eu am Drogatii, badboy ce-si ia?
FC Avantu' Prabusirea
FC Tutunul... sau ceva de genul ![]()
M-am gandit putin si o sa am FC Daniel-Ionut LASANE cred ca se potriveste cel mai bine ![]()