M-am gandit putin si o sa am FC Daniel-Ionut LASANE cred ca se potriveste cel mai bine![]()
Lasa-ne cred ca ar fi mai bine ![]()
Pai hai ma fa'ti cont sa preiei echipa... ca in seara asta e etapa.
M-am gandit putin si o sa am FC Daniel-Ionut LASANE cred ca se potriveste cel mai bine![]()
Lasa-ne cred ca ar fi mai bine ![]()
Pai hai ma fa'ti cont sa preiei echipa... ca in seara asta e etapa.
Mi-am facut deja
Mi-am facut deja
Unde mah? ![]()
Numele echipei tre sa ramana neaparat Valencia FC ca am incercat si nu pot sa schimb ![]()
Numele echipei tre sa ramana neaparat Valencia FC ca am incercat si nu pot sa schimb![]()
Ma nene... pai nici nu ai aplicat pentru echipa inca ![]()
Dupa merge sa schimbi numele.
Gata m-am bagat
Mda... Steaua mea vs Sibiul lui Maye: 5-0! ![]()
A venit si prima infrangere. 0-1 cu FC Besiktas.
In sfarsit mi-am revenit. Pacat ca am avut si 3 accidentati dar macar nu joc in Cupa
Am inceput cu dreptul ![]()
Mda... Steaua mea vs Sibiul lui Maye: 5-0!![]()
Pai cu penalty si cu cei mi-ai accidentat atacantul , cum sange sa nu castigi?
plm iar am uitat de cupa.. credeam ca e joia si am luat-o cu 4-1 in deplasare. dar cred ca pot sa dau un 3-0 acasa..
Eu cu 3-0 ce sa mai zic ![]()
Da ma oftic ca am intrat din primul tur... trebuia sa fiu cap de serie!!! ![]()
Tinand cont ca in ultimele 2 cupe te-a eliminat o echipa din Liga a 2-a(adica Drogatii mei), nu prea cred ca aveai cum sa fii cap de serie...
Tinand cont ca in ultimele 2 cupe te-a eliminat o echipa din Liga a 2-a(adica Drogatii mei), nu prea cred ca aveai cum sa fii cap de serie...
Pai ce ma, numai tu m'ai eliminat din cupa in ultimele 2 editii? ![]()
In ultima, pentru ca penultima cupa am castigat'o!
In celalalte doua te-am eliminat eu
Cred ca echipa lui Dorian e mare favorita sezonu' asta ...
Am uitat si yo de cupa. Acum vad ca am batut cu 2-1, plm.
O infrangere usturatoare in campionat. 4-0.
Da eu... 5-1 cu Pacos Ferreira ![]()
Am o aparare de ![]()
![]()
Eu am batut cu 6-0 in deplasare
plm iar am uitat de cupa.. credeam ca e joia si am luat-o cu 4-1 in deplasare. dar cred ca pot sa dau un 3-0 acasa..
cum spuneam... ![]()
Anu' asta iau cupa!!!
Am pierdut in cupa si in retur cu 5-1.
Am batut tur retur
4-1 ; 0-2
Azi pentru noi ultimul tren, vreau 11 fiare pe teren!
FC Steaua Bucuresti - AS Bacau
Derby de FCSL!