FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«12347»
Daniel-Ionut21.02.2010 07:57
M-am gandit putin si o sa am FC Daniel-Ionut LASANE cred ca se potriveste cel mai bine :D

 

Lasa-ne cred ca ar fi mai bine :D

 

Pai hai ma fa'ti cont sa preiei echipa... ca in seara asta e etapa.

BADboySteaua21.02.2010 10:32

Mi-am facut deja

Daniel-Ionut21.02.2010 10:33
Mi-am facut deja

 

Unde mah? :blink:

BADboySteaua21.02.2010 10:42

Numele echipei tre sa ramana neaparat Valencia FC ca am incercat si nu pot sa schimb :|

 

Daniel-Ionut21.02.2010 10:44
Numele echipei tre sa ramana neaparat Valencia FC ca am incercat si nu pot sa schimb :|

 

Ma nene... pai nici nu ai aplicat pentru echipa inca :hmmm:

Dupa merge sa schimbi numele.

BADboySteaua21.02.2010 10:49

Gata m-am bagat

Daniel-Ionut21.02.2010 18:54

Mda... Steaua mea vs Sibiul lui Maye: 5-0! :rolleyes:

RobYnho21.02.2010 19:08

A venit si prima infrangere. 0-1 cu FC Besiktas.

MoWeed21.02.2010 20:29

In sfarsit mi-am revenit. Pacat ca am avut si 3 accidentati dar macar nu joc in Cupa

BADboySteaua21.02.2010 22:10

Am inceput cu dreptul :D

Maye21.02.2010 22:56
Mda... Steaua mea vs Sibiul lui Maye: 5-0! :rolleyes:

Pai cu penalty si cu cei mi-ai accidentat atacantul , cum sange sa nu castigi?

Dragos_G28.02.2010 10:11

plm iar am uitat de cupa.. credeam ca e joia si am luat-o cu 4-1 in deplasare. dar cred ca pot sa dau un 3-0 acasa..

Daniel-Ionut28.02.2010 10:39

Eu cu 3-0 ce sa mai zic :no:

Da ma oftic ca am intrat din primul tur... trebuia sa fiu cap de serie!!! :dry:

MoWeed28.02.2010 10:52

Tinand cont ca in ultimele 2 cupe te-a eliminat o echipa din Liga a 2-a(adica Drogatii mei), nu prea cred ca aveai cum sa fii cap de serie...

Daniel-Ionut28.02.2010 10:59
Tinand cont ca in ultimele 2 cupe te-a eliminat o echipa din Liga a 2-a(adica Drogatii mei), nu prea cred ca aveai cum sa fii cap de serie...

 

Pai ce ma, numai tu m'ai eliminat din cupa in ultimele 2 editii? :unsure:

In ultima, pentru ca penultima cupa am castigat'o!

MoWeed28.02.2010 11:05

In celalalte doua te-am eliminat eu

ktalyn28.02.2010 13:08

Cred ca echipa lui Dorian e mare favorita sezonu' asta ...

RobYnho28.02.2010 13:18

Am uitat si yo de cupa. Acum vad ca am batut cu 2-1, plm.

RobYnho01.03.2010 15:14

O infrangere usturatoare in campionat. 4-0.

Daniel-Ionut01.03.2010 19:03

Da eu... 5-1 cu Pacos Ferreira :no:

Am o aparare de :shit:

:wall:

MoWeed02.03.2010 11:13

Eu am batut cu 6-0 in deplasare

Dragos_G03.03.2010 19:51
plm iar am uitat de cupa.. credeam ca e joia si am luat-o cu 4-1 in deplasare. dar cred ca pot sa dau un 3-0 acasa..

cum spuneam... :D

 

Anu' asta iau cupa!!!

RobYnho03.03.2010 19:58

Am pierdut in cupa si in retur cu 5-1.

BADboySteaua03.03.2010 20:57

Am batut tur retur :D 4-1 ; 0-2

Daniel-Ionut07.03.2010 15:18

Azi pentru noi ultimul tren, vreau 11 fiare pe teren!

 

FC Steaua Bucuresti - AS Bacau

Derby de FCSL!

«12347»