FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«123457»
MoWeed07.03.2010 15:24

Mai interesant e derbyul local din Liga a 2-a dintre Drogatii lui Mo si FC Alcool TBC. Mereu a iesit cu scantei cand au jucat drogatii cu betivii

RobYnho07.03.2010 15:30

Sa speram ca betivii vor castiga acest meci. Daca nu, vor castiga dupa meci.

MoWeed07.03.2010 15:31

Niciodata fanii tai, care sunt unguri in marea majoritate, nu vor birui drogatii

Ronnie07.03.2010 19:43

Daniel=Praf

RobYnho07.03.2010 20:59

FC Alcool T.B.C 2 - 4 Drogatii lui Mo

Nu stiu ce o sa fac cu ei pana la coada, nu stiu, cred ca nu stiu, nu stiu, cred ca o sa .. nu stiu, nu stiu, probabil ca ma gandesc sa fac si ceva pana la coada ca daca nimeni nu ia masuri cu ei. Pai nu stiu !

MoWeed07.03.2010 21:09

Te-am batut si pe teren si in afara lui :D

RobYnho07.03.2010 21:14
Te-am batut si pe teren si in afara lui :D

 

In afara lui vedem la urmatoarea bere. :))

Daniel-Ionut08.03.2010 15:26
Daniel=Praf

 

Tu=Slab!

La ce echipa am eu, trebuia sa ma bati lejer cu 2-3-0... da si asa... am avut 4 ocazii si tu 1 amarata.

 

Tu vorbesti care nu ai fost in stare sa castigi un meci pe care l'am jucat clar cu rezervele cu intentia de a... :D

Dragos_G10.03.2010 21:01

am luat-o cu 2-1 pe terenul panaramelor, liderul campionatului... sper sa fac surpriza in retur...

MoWeed11.03.2010 12:36

Sunt ca si calificat in cupa. Drogatii ale!

Ronnie14.03.2010 18:48

Maye, te-am ciuruit! quatro zero.

RobYnho14.03.2010 19:01

O noua infrangere. 2-0

john_8614.03.2010 19:01

sa-mi bag ceva in el de joc. iar am dominat si iar am pierdut 2 puncte in min 91 :shit:

MoWeed14.03.2010 19:34

O noua victorie cu 6-0, zici ca joc tenis de picior :D

Maye14.03.2010 20:35
Maye, te-am ciuruit! quatro zero.

Pac Pac

Daniel-Ionut16.03.2010 14:26
Maye, te-am ciuruit! quatro zero.

 

:hmmm: ba prea te'a felicitat Maye dp meciul asta

MoWeed16.03.2010 15:01

Daniele, stai sa se salveze ei de la retrogradare si sa promovez eu, sa vezi atunci cooperativa. Luam campionatul fiecare intr-un an

Ronnie16.03.2010 15:04
:hmmm: ba prea te'a felicitat Maye dp meciul asta

 

Ce inseamna dp?

Daniel-Ionut16.03.2010 16:02
Daniele, stai sa se salveze ei de la retrogradare si sa promovez eu, sa vezi atunci cooperativa. Luam campionatul fiecare intr-un an

 

Pai a cam batut la ochi... il stiam pe Maye mai guraliv dupa infrangeri, dar acum felicitari alea alea din ambele parti :D

 

Si nici nu vreau sa ma gandesc la ce va fi cand o sa promovezi si tu :rolleyes:

Maye16.03.2010 18:12

Sa inceapa "jm3k3riile".

Daniel-Ionut23.03.2010 09:50

Ma indrept spre B :unsure:

MoWeed23.03.2010 10:05

Ma indrept spre A

RobYnho23.03.2010 10:06

Ma indrept spre divizia Dublu S.

Inca o infrangere la 3-0.

Maye23.03.2010 10:08

Ma indrept spre mentinerea in A.

MoWeed23.03.2010 10:46
Ma indrept spre divizia Dublu S.

Inca o infrangere la 3-0.

SS? Nazistule :D

«123457»