FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«134567»
Maye17.05.2010 12:42

Am retrogradat la egalitate de puncte cu limbricul.

Daniel-Ionut17.05.2010 13:20
:finger: am uitat sa imi fac echipa.
Ronnie17.05.2010 13:24

Ce parola am pe site-ul asta? Ca am uitat de el...

Daniel-Ionut17.05.2010 13:25
Ce parola am pe site-ul asta? Ca am uitat de el...

 

danielidolulmeu

ssilviu_1917.05.2010 13:25

Am promovat!

Sezonul viitor Liga I!

Feriti-va ca vin :D

Cred c-o sa ma bat cu Daniel Ionut si Mo la retrogradare :))))

Daniel-Ionut17.05.2010 13:32

pai n'ai cum... pentru ca sezonul asta a fost o intamplare ca m'am batut la retrogradare.

RobYnho30.05.2010 17:33

Ioane, m-ai omorat. :|

 

FC Vitezistii 4 - 0 FC Alcool TBC

MoWeed30.05.2010 17:50

Parca faptul ca te-ai batut la retrogradare era o intamplare Daniele...

 

Drogatii lui Mo - FC Steaua Bucuresti 4 - 1 (1 - 0)

Daniel-Ionut30.05.2010 17:58

Pai bai pocahontas... am fost la meci si am uitat sa imi fac echipa ;)

MoWeed30.05.2010 18:00

Da da da. Scuze...

 

Daniel-Ionut30.05.2010 18:01
Da da da. Scuze...

 

Acum am ajuns ma acasa... :dry:

M'ai enervat, te omor in retur! :cursing:

RobYnho30.05.2010 18:03
Acum am ajuns ma acasa... :dry:

M'ai enervat, te omor in retur! :cursing:

 

Ai auzit, bai, pocahontas ?

MoWeed30.05.2010 18:05

Cine te tot elimina si in cupa de vreo 2 sezoane mah? :))

 

Sa speram ca la retur voi fi scapat de grijile retrogradarii. Sa te bat cu rezervele :))

Dragos_G14.06.2010 07:42

ieri am avut un meci usor si am ales sa joc cu rezervele si am luat bataie :|. oricum eu castig divizia dar pana atunci vreau sa fac o figura frumoasa in cupa dar iar am picat cu una din cele mai bune echipe din Liga.

Andrei^14.06.2010 09:37

Ce e aceasta Liga FCS?

RobYnho14.06.2010 09:40

xperteleven.com

Daniel-Ionut14.06.2010 09:41

un manager online

Andrei^14.06.2010 09:46

Am gasit, si mi-am facut cont. Pot aplica pentru o echipa din Liga FCS? E vorba de FCS Ploiesti. Nu sunt din Ploiesti, dar sper ca nu are vreo legatura.

Daniel-Ionut14.06.2010 09:47

Da, nu are legatura... oricum poti sa ii schimbi numele.

Daniel-Ionut04.07.2010 17:46

Pleaca din Ghenceaaa! / Daniele pleacaaa din Ghenceaaa!!! :steag_cruce_invers:

 

Noi cantaaam pentru culooori / vinde clubul pleacaaa mooori!!! :steagcruce:

eu_jimmy01.09.2010 09:12

cum gasesc Liga in care jucati voi???

Daniel-Ionut01.09.2010 09:34
cum gasesc Liga in care jucati voi???

 

dai la cautare Liga si bagi 214701

eu_jimmy01.09.2010 09:47

Multumesc! am gasit...acum imi aleg echipa:D

Daniel-Ionut01.09.2010 09:52

Acceptat, bafta.

In seara asta ai returul de cupa cu mine :D

eu_jimmy01.09.2010 09:58

Multumesc!Pana la 19:30 incerc sa-mi dau seama cum stau treburile pe aici,e prima data cand ma joc asa ceva,dar mi se pare interesant.

Mi se pare tare ca am un jucator Ginel Strizu si pe mine ma cheama GINEL:)))

Bafta deseara sa nu-mi dai multe..:)))))

«134567»