Am retrogradat la egalitate de puncte cu limbricul.
Am retrogradat la egalitate de puncte cu limbricul.
Ce parola am pe site-ul asta? Ca am uitat de el...
Ce parola am pe site-ul asta? Ca am uitat de el...
danielidolulmeu
Am promovat!
Sezonul viitor Liga I!
Feriti-va ca vin ![]()
Cred c-o sa ma bat cu Daniel Ionut si Mo la retrogradare
))
pai n'ai cum... pentru ca sezonul asta a fost o intamplare ca m'am batut la retrogradare.
Ioane, m-ai omorat. ![]()
FC Vitezistii 4 - 0 FC Alcool TBC
Parca faptul ca te-ai batut la retrogradare era o intamplare Daniele...
Drogatii lui Mo - FC Steaua Bucuresti 4 - 1 (1 - 0)
Pai bai pocahontas... am fost la meci si am uitat sa imi fac echipa ![]()
Da da da. Scuze...
Da da da. Scuze...
Acum am ajuns ma acasa... ![]()
M'ai enervat, te omor in retur! ![]()
Acum am ajuns ma acasa...M'ai enervat, te omor in retur!
Ai auzit, bai, pocahontas ?
Cine te tot elimina si in cupa de vreo 2 sezoane mah? ![]()
Sa speram ca la retur voi fi scapat de grijile retrogradarii. Sa te bat cu rezervele ![]()
ieri am avut un meci usor si am ales sa joc cu rezervele si am luat bataie
. oricum eu castig divizia dar pana atunci vreau sa fac o figura frumoasa in cupa dar iar am picat cu una din cele mai bune echipe din Liga.
Ce e aceasta Liga FCS?
xperteleven.com
un manager online
Am gasit, si mi-am facut cont. Pot aplica pentru o echipa din Liga FCS? E vorba de FCS Ploiesti. Nu sunt din Ploiesti, dar sper ca nu are vreo legatura.
Da, nu are legatura... oricum poti sa ii schimbi numele.
Pleaca din Ghenceaaa! / Daniele pleacaaa din Ghenceaaa!!! ![]()
Noi cantaaam pentru culooori / vinde clubul pleacaaa mooori!!! ![]()
cum gasesc Liga in care jucati voi???
cum gasesc Liga in care jucati voi???
dai la cautare Liga si bagi 214701
Multumesc! am gasit...acum imi aleg echipa:D
Acceptat, bafta.
In seara asta ai returul de cupa cu mine ![]()
Multumesc!Pana la 19:30 incerc sa-mi dau seama cum stau treburile pe aici,e prima data cand ma joc asa ceva,dar mi se pare interesant.
Mi se pare tare ca am un jucator Ginel Strizu si pe mine ma cheama GINEL:)))
Bafta deseara sa nu-mi dai multe..
)))