FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Suporterilor FCS

«14567»
Daniel-Ionut01.09.2010 10:09

De fapt 20:30, ora Romaniei.

biku00701.09.2010 10:16

Hai ca ma bag si eu :)

eu_jimmy01.09.2010 10:27

daca jucatorul are 2 cartonase galbene poate sa joace?ca-mi apare cu semnul "!"

Daniel-Ionut01.09.2010 10:31

Poate, iti arata semnul !, sa te avertizeze ca daca mai ia un galben este suspendat pentru urmatorul meci.

Daniel-Ionut01.09.2010 10:38
Hai ca ma bag si eu :)

 

Poti sa iti alegi echipa ;)

biku00701.09.2010 12:17

I'm in iar alcoolistii mei sunt pregatiti sa si dea viata pe teren pentru o prima de 50 de vodka :)

ktalyn01.09.2010 12:18

Sper ca nu se desfiinteaza Liga asta.

 

Ar fi mare pacat tinand cont ca sunt niste echipe de traditie.

 

Adevarul ca nu se mai arata asa mare interes ca la inceput, poate din sezonul viitor se va mai imbunatati situatia :) ...

Ronnie01.09.2010 13:48

AS Bacau mai exista sau mafiotii au desfiintat cea mai frumoasa echipa din Liga?

Daniel-Ionut01.09.2010 14:26

Liga nu se desfiinteaza, AS Bacau exista dar nu are antrenor.

eu_jimmy01.09.2010 15:26

Frumoasa echipa As Bacau,pacat ca n-are antrenor...nu mi-ar strica vreo 7 jucatori de la ei:))

 

La arbitrii,de ex P1,inseamna ca e f priceput sau ca e varza?

ktalyn06.09.2010 13:15

Frate, retrogradez nemeritat :( ...

Daniel-Ionut28.09.2010 13:47

Pentru sezonul 5, mai avem nevoie de inca 3 manageri :excl:

eu_jimmy03.10.2010 19:24

Cum fac si eu sa pun pe lista de transferuri un jucator pe suma care o vreau eu? imi tot zice ca,clubul nu este de acord cu suma de 102 000 da eu am pus 500 000,sa inteleg ca nu pot sa-l vand cu mai mult de 102 000?

Multumesc anticipat

Daniel-Ionut14.10.2010 19:01

Mai avem nevoie de inca 2 manageri pentru a putea sa incepem noul sezon (5), preferabil duminica... sa fie prima etapa.

Campionatul va fi ca si pana acum, duminica meci de campionat, miercuri cupa (vor fi 2 cupe pe durata sezonului, cupa fcsl, si cupa ligii).

 

http://www.xperteleven.com/?lid=214701

Adrian14.10.2010 19:08

Sper ca duminica urmatoare, nu duminica asta.

ssilviu_1914.10.2010 20:06

Hai sa facem sa gasim managerii aia intai si dupaia putem incepe

Ronnie17.10.2010 17:11

The Special One aka cel care a format cea mai frumoasa echipa din campionat, AS Bacau se baga din nou.

 

Daca mai aveti nevoie de oameni ma bag.

Daniel-Ionut17.10.2010 19:57

Aha, am cu cine sa fac scor acum :rolleyes:

Daniel-Ionut18.10.2010 10:35

Inca un loc liber !!!

 

Ori suntem manageri ori nu mai suntem... :naughty:

RobYnho18.10.2010 11:28

Gata!

 

FC Alcool T.B.C is back. :))

Daniel-Ionut18.10.2010 11:49

Sezon nou

3, 2, 1... START joc!

 

Iata-ne ajunsi si la inceputurile sezonului 5. Sezon care va fi structurat ca si pana acum, adica cu 2 serii a cate 10 echipe, dintre care retrogradeaza/promoveaza 4. Meciurile de campionat se vor disputa duminica incepand cu ora 19:30 (20:30 ora Romaniei). Iar miercurea avem spectacol si surprize in cupa, tot de la ora 19:30 (20:30 ora Romaniei). Vom avea 2 cupe pe durata sezonului, Cupa FCSL, respectiv Cupa Ligii FCSL.

 

Va reamintesc ca lunea este activitatea sponsorului, in care se primeste 1 milion de econ, iar daca sunteti activi in presa (2-3 declaratii in cursul saptamanii) martea primiti un bonus de 250.000 econ.

 

Vom avea de asemenea si "Pariuri Xpert" unde puteti paria pe meciurile etapei, iar cel care ghiceste cele mai multe pronosticuri castiga toti banii pusi in joc.

 

Bafta tuturor managerilor in campionat, cupa, iar cel mai bun sa castige!

 

FCSL Official

Ronnie19.10.2010 05:14

Bai, unde e AS Bacau?

Daniel-Ionut19.10.2010 09:28

S-a transformat in Viitorul Rahova.

eu_jimmy19.10.2010 23:05

Va rog imi zice'ti si mie ce inseamna la un arbitru" P" si "S"????exemplu : Arbitru: Robert Nixon (P8, S6)

care'i pt offside si care'i pt trisari??

Debutez cu o echipa retrogradata din prima Liga si daca nu folosesc offside'ul corect cred ca-mi iau cateva "boabe".

Va multumesc anticipat!

Daniel-Ionut20.10.2010 11:21

P = cat de priceput este arbitrul

S = cat de strict este

 

De exemplu la P8, S6 cum ai pus tu acolo eu as juca cu iesiri la offside, presing, si fara trisari.

«14567»