De fapt 20:30, ora Romaniei.
De fapt 20:30, ora Romaniei.
Hai ca ma bag si eu ![]()
daca jucatorul are 2 cartonase galbene poate sa joace?ca-mi apare cu semnul "!"
Poate, iti arata semnul !, sa te avertizeze ca daca mai ia un galben este suspendat pentru urmatorul meci.
Hai ca ma bag si eu![]()
Poti sa iti alegi echipa ![]()
I'm in iar alcoolistii mei sunt pregatiti sa si dea viata pe teren pentru o prima de 50 de vodka ![]()
Sper ca nu se desfiinteaza Liga asta.
Ar fi mare pacat tinand cont ca sunt niste echipe de traditie.
Adevarul ca nu se mai arata asa mare interes ca la inceput, poate din sezonul viitor se va mai imbunatati situatia
...
AS Bacau mai exista sau mafiotii au desfiintat cea mai frumoasa echipa din Liga?
Liga nu se desfiinteaza, AS Bacau exista dar nu are antrenor.
Frumoasa echipa As Bacau,pacat ca n-are antrenor...nu mi-ar strica vreo 7 jucatori de la ei:))
La arbitrii,de ex P1,inseamna ca e f priceput sau ca e varza?
Frate, retrogradez nemeritat
...
Pentru sezonul 5, mai avem nevoie de inca 3 manageri ![]()
Cum fac si eu sa pun pe lista de transferuri un jucator pe suma care o vreau eu? imi tot zice ca,clubul nu este de acord cu suma de 102 000 da eu am pus 500 000,sa inteleg ca nu pot sa-l vand cu mai mult de 102 000?
Multumesc anticipat
Mai avem nevoie de inca 2 manageri pentru a putea sa incepem noul sezon (5), preferabil duminica... sa fie prima etapa.
Campionatul va fi ca si pana acum, duminica meci de campionat, miercuri cupa (vor fi 2 cupe pe durata sezonului, cupa fcsl, si cupa ligii).
Sper ca duminica urmatoare, nu duminica asta.
Hai sa facem sa gasim managerii aia intai si dupaia putem incepe
The Special One aka cel care a format cea mai frumoasa echipa din campionat, AS Bacau se baga din nou.
Daca mai aveti nevoie de oameni ma bag.
Aha, am cu cine sa fac scor acum ![]()
Inca un loc liber !!!
Ori suntem manageri ori nu mai suntem... ![]()
Gata!
FC Alcool T.B.C is back. ![]()
Sezon nou
3, 2, 1... START joc!
Iata-ne ajunsi si la inceputurile sezonului 5. Sezon care va fi structurat ca si pana acum, adica cu 2 serii a cate 10 echipe, dintre care retrogradeaza/promoveaza 4. Meciurile de campionat se vor disputa duminica incepand cu ora 19:30 (20:30 ora Romaniei). Iar miercurea avem spectacol si surprize in cupa, tot de la ora 19:30 (20:30 ora Romaniei). Vom avea 2 cupe pe durata sezonului, Cupa FCSL, respectiv Cupa Ligii FCSL.
Va reamintesc ca lunea este activitatea sponsorului, in care se primeste 1 milion de econ, iar daca sunteti activi in presa (2-3 declaratii in cursul saptamanii) martea primiti un bonus de 250.000 econ.
Vom avea de asemenea si "Pariuri Xpert" unde puteti paria pe meciurile etapei, iar cel care ghiceste cele mai multe pronosticuri castiga toti banii pusi in joc.
Bafta tuturor managerilor in campionat, cupa, iar cel mai bun sa castige!
FCSL Official
Bai, unde e AS Bacau?
S-a transformat in Viitorul Rahova.
Va rog imi zice'ti si mie ce inseamna la un arbitru" P" si "S"????exemplu : Arbitru: Robert Nixon (P8, S6)
care'i pt offside si care'i pt trisari??
Debutez cu o echipa retrogradata din prima Liga si daca nu folosesc offside'ul corect cred ca-mi iau cateva "boabe".
Va multumesc anticipat!
P = cat de priceput este arbitrul
S = cat de strict este
De exemplu la P8, S6 cum ai pus tu acolo eu as juca cu iesiri la offside, presing, si fara trisari.