Gigi spune multe prostii iin general si nu poate fi luat tot timpul in serios. Astfel incat este necesar pentru toata lumea cuvantul daca. ASadar, daca Gigi vorbeste serios si nu-i cere lui Oleg 150.000 de euro pentru ca nu si-a respectat contractul este clar se bucura deoarece scapa de niste indatoriri contracuale costisitoare, in loc sa fie deranjat ca ramane fara un antrenor foarte bun. ceea ce ma face sa cred ca varianta conform careia isi dorea sa scape de rus devine plauzibila. Pacat, mare pacat. Exact cand cainii nu mai aveau nici o speranta le aruncam noi colacul de salvare.
oricum interventia din aceasta seara a fost un mesaj clar pentru Protasov, daca vrei pleaca, chiar te rog.
