FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pleaca Protasov la Dnepr ?

«1678»
sorin_77705.12.2005 06:55

Pai daca echipa nu ia toate punctele pana la meciul din groapa e vai de Oli. Ce o sa il mai huiduie lumea... El are acum totusi de recuperat un punct, mai greu e sa vedem daca stie sa il pastreze. Ca vad ca Steaua ce ia pe pere da pe mere in ultimul timp.

dbd05.12.2005 07:37

sunt 99% sigur ca daca vine Olaroiu va pleca in mai putin de 3 luni...sigur nu va fi un castig...dar Jiji tre' sa se gandeasca bine ce antrenor sa puna ca ne asteapta o primavara frumoasa ! 8)

Virgil05.12.2005 07:56
... ne asteapta o primavara frumoasa ! 8)

 

Am auzit si eu ca va fi o primavara calduroasa,cu mult soare.:)

dbd05.12.2005 08:02

:lol: pai cum se termina februarie...va resari soarele in Ghencea...cu 25 de mii de " grade " ...

:lol: ...si va fi senin toata primavara pentru noi...

reddog05.12.2005 18:54
Problema e mult mai profunda decat incearca persoanele implicate sa ne lase impresia.

E clar ca jocurile sunt facute.Protasov chiar sa vrea sa ramana nu mai are cum.

Asa ca,Protasov "a murit",traiasca Olaroiu !

Ai dreptate Virgil si eu cred ca Protasov pleaca si nu din dorinta lui ci a altora...

 

 

Pai atunci, sa ma ierte Cel de Sus, dar nu il inteleg deloc pe bravul vostru finantator.

PS: Ce ati afisat in limba aceea straina pentru cunostintele mele lingvistice? Banuiesc ca erau adresate lui Oleg acele cuvinte de pe banner.

sorin_77705.12.2005 19:23
:lol:   pai cum se termina februarie...va resari soarele in Ghencea...cu 25 de mii de " grade " ...

:lol: ...si va fi senin toata primavara pentru noi...

 

Eu as vrea sa vad 60 de mii de grade pe Lia Manoliu... Iar in toamna sa culegem roadele unui gazon European. Urmeaza Dinamo sa joace in mocirla, groapa a aratat ca cedeaza la doua meciuri conscutive pe o vreme caineasca :lol:

reddog05.12.2005 19:24

Se pare ca ne apropiem de voi la cum arata si la noi gazonul. :wink:

Dar se pare ca ne aduce totusi si noroc.

sorin_77705.12.2005 19:26

Asa e la inceput (am simtit-o cu valencia) dar cu timpul incepi sa te indoiesti de el... Tot iarba e mai buna... :wink:

reddog05.12.2005 19:28

Atunci sa speram ca va ingheta, macar sa nu se mai impotmoleasca jucatorii. Ce sa facem daca asta ne este conditia? Nu ai vazut ce au declarat si rusii?Doar de aia au pierdut cu noi. Pai vorba lui Mircea cel Batran: "si glia" e cu noi, nu? :wink:

sorin_77705.12.2005 19:31

Rusii o dau in diverse. Au uitat ca la ei se joaca in schiuri... :lol: :lol: :lol:

 

Dar hai ca suntem offtopic rau rau de tot...

reddog05.12.2005 19:33

Parca se discuta de Oleg, nu? Eu sincer inca nu am auzit din gura lui ca ar pleca sigur de la Steaua. A facut vreo declaratie de acest gen? Si tot nu mi-ati spus ce scria pe acel banner de la ultimul meci...

FanSteaua4Life05.12.2005 20:01
Si tot nu mi-ati spus ce scria pe acel banner de la ultimul meci...

Scria..."Oleg nu pleca, ca pe dinamoo ii vom spulbera"...Multumit???

reddog05.12.2005 20:04

Iar umbli cu minciunele? Chiar daca ar fi asa, era o pura curiozitate. Merci de raspuns.

Virgil09.12.2005 14:22

Protasov si-a luat la revedere de la jucatori in Club Pollo.Imagini de la petrecere aici :

http://www.gsp.ro/index.php?a=29048&p=1

Virgil14.12.2005 10:00

"Regret plecarea, dar să vedem și partea plină a paharului, că mai bine ne despărțim civilizat și avem tot ce e mai frumos in suflet, decît să ajungem să plecăm cu șuturi in fund"

Oleg Protasov

http://www.gsp.ro/index.php?a=29402&shift=1

 

________________

 

Cum ar putea fi interpretata aceasta declaratie a lui Oleg ?

sorin_77714.12.2005 13:00

pai cum sa fie interpretata Virgil?!?!!? Simplu: Daca ramanea GG scormonea ceva sa il dea afara pentru ca era costisitor, asa s-a ivit o ocazie sa plece cu strangere de mana... si cu satisfactii de ambele parti... Cred ca ne mai vedem cu el, dar ca adversari... As vrea sa il bata Steaua rau de tot si sa o faca asa cum ii place lui, IN VITEZA!!!

 

Succes Oleg!!!

montreal14.12.2005 13:37

BRAVO Protasov!

 

Vseho harosevo

Dasvidanie :P

bebeto14.12.2005 16:24

Protasov a spus ca oferta de la dnepr exista din august,dar ca a luat-o in consideratie doar cind au aparut problemele familiale.(familie care locuieste in grecia nu in ucraina!).

totusi ramine o suspecta coincidenta plecarea lui Oli de la Poli cu aparitia problemelor familiale ale lui Oleg.

sper ca Protasov va spune mai multe din ucraina.

pacat,am tras lozul cu Protasov,si-l dam pe un antrenor mediocru.cioban cu creier de berbec...ce sa mai comentam.

FanSteaua4Life14.12.2005 22:07
sper ca Protasov va spune mai multe din ucraina.

Dupa cum il stim toti pe Oleg nu cred ca se vor afla multe de la el, poate de la Jiji da...

AGRESSIVO198+122.12.2005 08:39

Protasov s-a dus gata a venit Oli

armanovici22.12.2005 17:20

Da..topicul este istorie si trebuie inchis!!

 

Multumim pentru tot Oleg!!!

 

Vom fi vesnic recunoscatori!

«1678»