Pai daca echipa nu ia toate punctele pana la meciul din groapa e vai de Oli. Ce o sa il mai huiduie lumea... El are acum totusi de recuperat un punct, mai greu e sa vedem daca stie sa il pastreze. Ca vad ca Steaua ce ia pe pere da pe mere in ultimul timp.
