Plecarea lui Oleg ar fi o pierdere foarte grea pentru Steaua. Ce-i drept, la fel s-a spus si dupa plecarea lui Zenga, dar tocmai acum cand echipa mergea bine si cu inca o victorie era practic in primavara europeana !!
Eu m-am saturat de Jiji !! Ajunge ! Vesnic e scandal la Steaua, vesnic cineva pleaca, vesnic apele sunt tulburi !
Unde e topicul ala in care ne laudam toti ca facem asociatie a suporterilor si punem bani sa finantam clubul ? Faceti-l sticky, sa ramana mereu primul ! Nu stiu ce faceti voi, eu am sa incep sa lipesc afise pe stalpi, o sa scriu acolo adresa unei pagini de web unde suporterii sa-si spuna parerea despre posibilitatea asta, in sfarsit ceva ca sa arate ca si suporterii au voce !
M-AM SATURAT DE Becali ! AJUNGE !
