E mahmur..
E mahmur..
a fost...
spre deosebire de mine, el acuma nu mai bea ![]()
continua ce-a inceput aseara
Huliganul incepator din Block 42.
Mosu
E tare suparat pe Mosu', pentru ca acesta nu i-a adus de Craciun si un tricou polo de culoare roz.
i se mai spune si Adisor ![]()
Ar vrea sa-l cheme Adisor.
PS: Iar celui ce a scris la comentarii si mi-a diminutivat prenumele ii spun doar atat: ![]()
si din partea mea ..multa chiar . (pt ag )
ar vrea s-o tufa pe irina dinamovista.. stie el cine ![]()
Hmmm... se gandeste la lucruri necurate cu sarmana Irina dinamovista ![]()
n-ai habar ce buna e
in skimb huliganu meu din sud aka lazio stie ,
Are de gand ca in urmatoarea postare sa puna o poza cu ea ![]()
Are Ban daca nu pune o poza cu ea in urmatoarea postare ![]()
Ma sustine si il sustin ![]()
Un prajit.
Un cartof... prajit.
sustinatorul numarul unu al organului meu , il mentine oral
Ar trebui sa ia ban... daca tovarasu' moderator se tine de cuvant! ![]()
ar trebui sa o iei la laba daca ma tin de cuvant
Il tufe pe taranul de capitala.
Frustrat bagator in seama! ![]()
se uita la maie de jos in sus =))
Un om destept care bea.