FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14748495051168»
KuzMaN01.01.2010 09:56

E mahmur..

STELIST 8601.01.2010 11:43

a fost...

AG01.01.2010 22:11

spre deosebire de mine, el acuma nu mai bea :))

ssilviu_1901.01.2010 22:55

continua ce-a inceput aseara

KERATOCONUS03.01.2010 17:23

Huliganul incepator din Block 42.

RaMs3s03.01.2010 17:40

Mosu

KERATOCONUS03.01.2010 17:59

E tare suparat pe Mosu', pentru ca acesta nu i-a adus de Craciun si un tricou polo de culoare roz.

RaMs3s03.01.2010 18:34

i se mai spune si Adisor :))

KERATOCONUS03.01.2010 18:49

Ar vrea sa-l cheme Adisor.

 

PS: Iar celui ce a scris la comentarii si mi-a diminutivat prenumele ii spun doar atat:  :finger:

S.S.Lazio04.01.2010 17:06

si din partea mea ..multa chiar . (pt ag )

AG04.01.2010 17:23

ar vrea s-o tufa pe irina dinamovista.. stie el cine :))

Daniel-Ionut04.01.2010 17:26

Hmmm... se gandeste la lucruri necurate cu sarmana Irina dinamovista :sleep:

AG04.01.2010 17:28

n-ai habar ce buna e :)) in skimb huliganu meu din sud aka lazio stie ,

Daniel-Ionut04.01.2010 17:31

Are de gand ca in urmatoarea postare sa puna o poza cu ea :rolleyes:

Ronnie04.01.2010 17:36

Are Ban daca nu pune o poza cu ea in urmatoarea postare :))

Daniel-Ionut04.01.2010 17:38

Ma sustine si il sustin :D

Maye04.01.2010 17:39

Un prajit.

Daniel-Ionut04.01.2010 17:41

Un cartof... prajit.

AG04.01.2010 17:49

sustinatorul numarul unu al organului meu , il mentine oral

Daniel-Ionut04.01.2010 17:52

Ar trebui sa ia ban... daca tovarasu' moderator se tine de cuvant! :D

AG04.01.2010 17:54

ar trebui sa o iei la laba daca ma tin de cuvant

Maye04.01.2010 17:55

Il tufe pe taranul de capitala.

Daniel-Ionut04.01.2010 17:56

Frustrat bagator in seama! :rolleyes:

AG04.01.2010 17:56

se uita la maie de jos in sus =))

Maye04.01.2010 17:57

Un om destept care bea.

«14748495051168»