FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14546474849168»
KERATOCONUS29.12.2009 21:53

Dezinformeaza copiii in legatura cu orientarea sexuala a lui Mos Craciun.

ssilviu_1929.12.2009 21:56

Nu e din programul "si Mos Craciun e dinamuist" :D

KERATOCONUS29.12.2009 22:10

Ii e frica de sibian.

ssilviu_1929.12.2009 22:12

ca sa iasa o rima : ii e frica de cioban :D sau mai bine zis de fane si ai lui :D

danimarcu29.12.2009 22:18

se crede poet

ssilviu_1929.12.2009 22:19

critic literar

KERATOCONUS29.12.2009 22:34

Nu-i suporta pe "mitici".

ssilviu_1929.12.2009 23:05

mincinos

red&blue_boy29.12.2009 23:37

L-a abuzat pe Mos Craciun...

Maye30.12.2009 08:16

om cu brad in casa

red&blue_boy30.12.2009 08:34

om cu brad langa casa si cu vin pe masa!

Daniel-Ionut30.12.2009 08:52

Om fara brad!

red&blue_boy30.12.2009 08:59

i-a impodobit bradul lui Jiji !

 

 

Daniel-Ionut30.12.2009 09:08

Se oftica ca i'am impodobit eu bradul lui nea' Gheorghe...

red&blue_boy30.12.2009 09:13

recunoaste ca e pro Jiji !!! dar e si trist,ca ar fi vrut sa o impodobeasca si pe nevasta lui nea Gheorghe !

Daniel-Ionut30.12.2009 09:15

Minte cu nerusinare! :chair:

Stie ca eu sunt PRO Steaua!

red&blue_boy30.12.2009 09:26

Il supara adevarul...Esti PRO Esca !!!

 

dar a doua parte e adevarata,c-ai vrea sa o "impodobesti"pe doamna Becali ! :P

S.S.Lazio30.12.2009 13:52

are fantezii cu luminita (Becali) !

Daniel-Ionut30.12.2009 14:00

Lazial

S.S.Lazio30.12.2009 14:05

ii da la eium lui Gigi cand are ocazia.

red&blue_boy30.12.2009 14:14

are fantezii cu doamna Lotito !

S.S.Lazio30.12.2009 14:23

ii place mai mult luminita .

red&blue_boy30.12.2009 14:30

l-ar vrea pe Pandev la Steaua...

S.S.Lazio30.12.2009 14:33

ii plateste clauza de reziliere lui kaka' !

red&blue_boy30.12.2009 14:44

incearca sa-l aduca pe Zarate la Steaua,pe 120000 pe an !!!!

«14546474849168»