FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«123168»
Ronnie28.11.2009 21:26

E un topic simplu, dragi prieteni. O sansa sa ne cunoastem mai bine intre noi. Fiecare trebuie sa isi expuna pararea despre utilizatorul de mai sus.

 

So... let's start!

MoWeed28.11.2009 21:32

Cel mai mare cocalar de pe forum.

 

Aaaa, si e iubitul lui Maye

Maye28.11.2009 21:34

Un transexual care are o frica teribila de alcool , deplasari si pidza.

MoWeed28.11.2009 21:35

Un labar dinamovist

Maye28.11.2009 21:36

Un pitic cu prea multe deficiente fizice si mai ales mentale.

AG28.11.2009 21:37

un sodomit nefericit :))

Maye28.11.2009 21:40

Un activist de mana dreapta pe Spike.

MoWeed28.11.2009 21:44

Un "activist" de mana dreapta. (sau esti ambidextru?)

_yang28.11.2009 21:46

Eu nu am mai vazut userul Maye pe forum pana acum...

Dar pot deduce din faptul ca e singur in fata calculatorului sambata seara, faptul ca e un mare ratat.

 

E valabil si pentru MoWeed

MoWeed28.11.2009 21:47

Dar tu unde esti? :))

Maye28.11.2009 21:47

Exact acelasi lucru il cred si eu despre _yang.

Bineinteles si MoWeed.

AG28.11.2009 21:49

acelasi sodomit doar k ceva mai fericit, a prins ceva de seara :))

Maye28.11.2009 21:50

Acelasi activist in pauza de masa.

AG28.11.2009 21:54

o scursura a societatii

Maye28.11.2009 21:59

Huligan betiv si drogat , devreme acasa

AG28.11.2009 22:01

curva cu tarife mici

Maye28.11.2009 22:07

Acelasi copil imbatranit .

 

P.S. Preturile sunt mari , iar termenul "curva" mai melodios.

AG28.11.2009 22:14

pitzipoanca masokista :))

Maye28.11.2009 22:17

Unu` care nu stie sa scrie corect romaneste :)

MoWeed28.11.2009 22:19

Ungur

AG28.11.2009 22:19

rasist

Maye28.11.2009 22:20

Cel care a raspuns unui moldovean.

MoWeed28.11.2009 22:21

indragostit de Ronnie :D

Maye28.11.2009 22:22

Indragostit de Connect R

MoWeed28.11.2009 22:23

Ii place "muzica" lui Moga

«123168»