E un topic simplu, dragi prieteni. O sansa sa ne cunoastem mai bine intre noi. Fiecare trebuie sa isi expuna pararea despre utilizatorul de mai sus.
So... let's start!
E un topic simplu, dragi prieteni. O sansa sa ne cunoastem mai bine intre noi. Fiecare trebuie sa isi expuna pararea despre utilizatorul de mai sus.
So... let's start!
Cel mai mare cocalar de pe forum.
Aaaa, si e iubitul lui Maye
Un transexual care are o frica teribila de alcool , deplasari si pidza.
Un labar dinamovist
Un pitic cu prea multe deficiente fizice si mai ales mentale.
un sodomit nefericit ![]()
Un activist de mana dreapta pe Spike.
Un "activist" de mana dreapta. (sau esti ambidextru?)
Eu nu am mai vazut userul Maye pe forum pana acum...
Dar pot deduce din faptul ca e singur in fata calculatorului sambata seara, faptul ca e un mare ratat.
E valabil si pentru MoWeed
Dar tu unde esti? ![]()
Exact acelasi lucru il cred si eu despre _yang.
Bineinteles si MoWeed.
acelasi sodomit doar k ceva mai fericit, a prins ceva de seara ![]()
Acelasi activist in pauza de masa.
o scursura a societatii
Huligan betiv si drogat , devreme acasa
curva cu tarife mici
Acelasi copil imbatranit .
P.S. Preturile sunt mari , iar termenul "curva" mai melodios.
pitzipoanca masokista ![]()
Unu` care nu stie sa scrie corect romaneste ![]()
Ungur
rasist
Cel care a raspuns unui moldovean.
indragostit de Ronnie ![]()
Indragostit de Connect R
Ii place "muzica" lui Moga