FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1234168»
Maye28.11.2009 22:23

Ii place muzica lui Nicolae G.

MoWeed28.11.2009 22:24

Taran

Maye28.11.2009 22:24

Papa Lapte

MoWeed28.11.2009 22:26

Se fofileaza din datoria sacra de a-mi da de baut

Maye28.11.2009 22:26

Acum a vorbit despre el.

Dator cu o bere din septembrie.

Din 2 motive.

AG28.11.2009 22:28

atarnator :))

MoWeed28.11.2009 22:28

Tu esti dator cu cate o bere pentru fiecare meci care l-ai ratat in toamna asta la Brasov. Au fost 2, deci 2 beri

AG28.11.2009 22:29

om cu muntele in cap

Maye28.11.2009 22:30

Macar eu nu am restante ... ca el.

Joga Bonito28.11.2009 22:30

toti cei de mai sus sunt retardati.

MoWeed28.11.2009 22:31
om cu muntele in cap

Numai daca sunt cu bicicleta

 

@Maye

 

tocilar

 

 

@JB

 

Autist

Maye28.11.2009 22:31

JB

Om ce se ascunde in tribuna 1.Cetatean.

_yang28.11.2009 22:50
Dar tu unde esti? :))

 

 

Sunt in pat, sub laptop...

Te-am facut... :thumbsup:

MoWeed28.11.2009 22:53

Merge downloadul la porno?

Maye28.11.2009 22:54
Sunt in pat, sub laptop...

Te-am facut... :thumbsup:

O viata cu adevarat fericita.

_yang28.11.2009 23:23

Trist, nu? :confused:

Maye28.11.2009 23:25

Nu.

E doar starea ta normala.

MoWeed28.11.2009 23:26

Da; Maye e trist. E un emo veritabil. Are si Cosmote!

Maye28.11.2009 23:26

Nimic nu poate fi mai patetic decat sa ai 2 numere in aceeasi retea.

MoWeed28.11.2009 23:27

Am 4, nu 2

Maye28.11.2009 23:29

Si mai trist.

MoWeed28.11.2009 23:29

Ce vrei mah, daca-s oferte mai bune la cartela decat la abonament?

Maye28.11.2009 23:31

Ai ramas la fel de prapadit.

MoWeed28.11.2009 23:32

Ce vrei mah, nu toti iau bani de la marinar ca tine :D

Maye28.11.2009 23:41

Nici toti nu iau bani de la tata Puiu.

«1234168»