Ii place muzica lui Nicolae G.
Ii place muzica lui Nicolae G.
Taran
Papa Lapte
Se fofileaza din datoria sacra de a-mi da de baut
Acum a vorbit despre el.
Dator cu o bere din septembrie.
Din 2 motive.
atarnator ![]()
Tu esti dator cu cate o bere pentru fiecare meci care l-ai ratat in toamna asta la Brasov. Au fost 2, deci 2 beri
om cu muntele in cap
Macar eu nu am restante ... ca el.
toti cei de mai sus sunt retardati.
om cu muntele in cap
Numai daca sunt cu bicicleta
@Maye
tocilar
@JB
Autist
JB
Om ce se ascunde in tribuna 1.Cetatean.
Dar tu unde esti?![]()
Sunt in pat, sub laptop...
Te-am facut... ![]()
Merge downloadul la porno?
Sunt in pat, sub laptop...Te-am facut...
O viata cu adevarat fericita.
Trist, nu? ![]()
Nu.
E doar starea ta normala.
Da; Maye e trist. E un emo veritabil. Are si Cosmote!
Nimic nu poate fi mai patetic decat sa ai 2 numere in aceeasi retea.
Am 4, nu 2
Si mai trist.
Ce vrei mah, daca-s oferte mai bune la cartela decat la abonament?
Ai ramas la fel de prapadit.
Ce vrei mah, nu toti iau bani de la marinar ca tine ![]()
Nici toti nu iau bani de la tata Puiu.