Invidios, egoist, prefacut.
Invidios, egoist, prefacut.
Ba, nu mai faceti off-topic si nu va mai jigniti in gluma ca va spun lu' Azzido!
@On Topic: Moldovean de-al meu!
Tociti... ![]()
Ronnie de ce le-ai dat de lucru ![]()
cel mai pupincurist de pe forum
Discipolul lui Gigi Becali
FSn-ist convins.
Fanii mei! ![]()
FSn-ist convins.
Aceste cuvinte ne doare!
Huoooooooo!!!!
Offtopic...n-am votat niciodata FSN-ul...
(nici acum nu o voi face)
Ontopic : Pitiponc! sau Ritziponc,tot aia e.
Fanii mei!![]()
cocalar.
Ontopic : Pitiponc! sau Ritziponc,tot aia e.
Pionier imbatranit.
Personalitate dedublata, crize de identitate.
Frustrat singur la o varsta relativ inaintata.
Frustrat singur la o varsta relativ inaintata.
Jumatatea Nikitei. Macar pentru un 69.
Acelasi pionier (activist?) nebagat in seama.
Off-topic: Sper ca ati inteles ca e coltul vesel si ca postarile sunt in gluma ![]()
fumator inrait de iarba
Doritor de a fi fumator inrait de iarba. ![]()
Off-topic: Sper ca ati inteles ca e coltul vesel si ca postarile sunt in gluma![]()
Pai sa mai facem un subtopic intitulat ¨Iarta-ma¨
Ii plac desenele animate:D
Trist,tragic.
Plang.
emo
Cancanar.
Un caracter deosebit si un geniu neinteles.
off-topic: Mamamia.
on topic:702 ani.Banuiesc. ![]()
offtopic: Zici ca aici e loc de refulat energiile negative acumluate peste zi.
on:Un infantil precoce geniu neinteles, in comparatie cu anticul subsemnat de 23 de ani. ![]()
offtopic: Zici ca aici e loc de refulat energiile negative acumluate peste zi.
Si de peste noapte.
.In cele din urma,chiar ca un topic "iarta-ma" va fi necesar.
Un tip care STIE sa-si spuna o opinie,ma refer la David.Hai sa vedem care ma stiti pe mine.Am fost celebru in ''tineretile'' mele. ![]()