FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12345168»
sabin130729.11.2009 00:07

Invidios, egoist, prefacut.

Ronnie29.11.2009 05:46

Ba, nu mai faceti off-topic si nu va mai jigniti in gluma ca va spun lu' Azzido!

 

@On Topic: Moldovean de-al meu!

Daniel-Ionut29.11.2009 06:55

Tociti... :chair:

Ronnie de ce le-ai dat de lucru :no:

AG29.11.2009 07:32

cel mai pupincurist de pe forum

vlad29.11.2009 07:57

Discipolul lui Gigi Becali

 

 

Maye29.11.2009 08:34

FSn-ist convins.

Daniel-Ionut29.11.2009 08:44

Fanii mei! :thumbup:

vlad29.11.2009 09:00
FSn-ist convins.

 

 

Aceste cuvinte ne doare!

 

Huoooooooo!!!!

 

Offtopic...n-am votat niciodata FSN-ul... :banned: (nici acum nu o voi face)

 

Ontopic : Pitiponc! sau Ritziponc,tot aia e.

Maye29.11.2009 09:09
Fanii mei! :thumbup:

cocalar.

 

Ontopic : Pitiponc! sau Ritziponc,tot aia e.

Pionier imbatranit.

 

 

sabin130729.11.2009 09:10

Personalitate dedublata, crize de identitate.

Maye29.11.2009 09:15

Frustrat singur la o varsta relativ inaintata.

vlad29.11.2009 09:20
Frustrat singur la o varsta relativ inaintata.

 

 

Jumatatea Nikitei. Macar pentru un 69.

Maye29.11.2009 09:22

Acelasi pionier (activist?) nebagat in seama.

MoWeed29.11.2009 09:27

Off-topic: Sper ca ati inteles ca e coltul vesel si ca postarile sunt in gluma :))

AG29.11.2009 09:42

fumator inrait de iarba

sabin130729.11.2009 09:46

Doritor de a fi fumator inrait de iarba. :)

 

Off-topic: Sper ca ati inteles ca e coltul vesel si ca postarile sunt in gluma :))

Pai sa mai facem un subtopic intitulat ¨Iarta-ma¨

Ronnie29.11.2009 12:49

Ii plac desenele animate:D

Maye29.11.2009 13:01

Trist,tragic.

Plang.

AG29.11.2009 21:13

emo

David30.11.2009 17:18

Cancanar.

sabin130730.11.2009 17:25

Un caracter deosebit si un geniu neinteles.

David30.11.2009 17:28

off-topic: Mamamia.

 

on topic:702 ani.Banuiesc. :wave:

sabin130730.11.2009 17:47

offtopic: Zici ca aici e loc de refulat energiile negative acumluate peste zi.

 

on:Un infantil precoce geniu neinteles, in comparatie cu anticul subsemnat de 23 de ani. :)

David30.11.2009 18:07
offtopic: Zici ca aici e loc de refulat energiile negative acumluate peste zi.

 

 

Si de peste noapte. :whistle: .In cele din urma,chiar ca un topic "iarta-ma" va fi necesar.

DelPiero1030.11.2009 19:05

Un tip care STIE sa-si spuna o opinie,ma refer la David.Hai sa vedem care ma stiti pe mine.Am fost celebru in ''tineretile'' mele. :)

«12345168»