FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«134567168»
vlad01.12.2009 19:15

Moderator

 

 

bodanelu01.12.2009 20:27

Tata!

MoWeed01.12.2009 20:30

Huligan

AG01.12.2009 21:20

are tac cu laser si luneta

alex_costin8002.12.2009 08:55

roman! :bananadance:

AG02.12.2009 09:27

banana :P

MoWeed02.12.2009 09:43

Cui

sabin130702.12.2009 09:50

Votati Alianta Verde cu Maro! Pentru o Romanie mai verde cu maron.

bodanelu02.12.2009 10:37

necunoscut

sabin130702.12.2009 10:58

Notoriu :)

Maye02.12.2009 13:50

Destept mare.

sabin130702.12.2009 14:30

Asta a fost sub centura, nu se pune. :)

Maye02.12.2009 14:42

Unul care nu suporta dume ieftine.

vlad02.12.2009 15:58
Unul care nu suporta dume ieftine.

 

 

Isteric.... pentru ca nu prinde fir la "Televiziunea Poporului" sa-si spuna "of-ul"

mihaitza8503.12.2009 16:14

spamer

MoWeed03.12.2009 16:16

Huligan de la Sud

AG03.12.2009 21:24

fanul celor de la SUD

1on03.12.2009 23:30

Bulangiu. Are bulan la table.

vlad04.12.2009 06:50

Curios. Sa le stie el pe toate.Se documenteaza non-stop.

AG04.12.2009 07:41

critic :D

 

Ronnie04.12.2009 07:48

Patineaza-n beci cu fetili.

Maye04.12.2009 07:55

Un blatist.

Ronnie04.12.2009 07:59

stelist

MoWeed04.12.2009 08:10

Taur furios

Ronnie04.12.2009 08:15

Iepure fricos.

«134567168»