FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«123456168»
Marius30.11.2009 19:29

iubitul lui solcanu

vlad30.11.2009 19:32
iubitul lui solcanu

 

 

Cel mai tare moderator de pe site ;) ( a fost buna shefu???)

Marius30.11.2009 19:34

o sa discut la centru sa primesti o prima.

Ronnie30.11.2009 19:42

Un gras.

Maye30.11.2009 19:53

Un blatist.

Ronnie30.11.2009 20:01

E fumat acum.

Maye30.11.2009 20:05

E suparat acum.

 

P.S. Cum ghicesti tu lumea ,ma asta micu`.

Daniel-Ionut30.11.2009 20:05

Plictisit

Maye30.11.2009 20:08

Un distrus disperat dezintegrat.

Daniel-Ionut30.11.2009 20:09

Refuzam nasterea in locul lui... asta am auzit'o duminica la unu din galeria farului :D

Maye30.11.2009 20:12

Un om cu niste "cunoscuti" tare destepti.

DelPiero1001.12.2009 10:45

Catalan ca mine. :D

P.S.Mrus,modelul lui Solcanu in viata. :D Ah,si utist pe deasupra...na ca am descris doi deodata!:D

Marius01.12.2009 10:46

confidenta nichitei.

DelPiero1001.12.2009 10:50

Mana stanga a lui Jiji...cand mana dreapta oboseste. :D

Marius01.12.2009 10:51

noroc cu asta de sus ca e rezistent si nu oboseste niciodata si ca ciobanul e dreptaci :)

Ronnie01.12.2009 10:53

Are un avatar care imi da impresia ca e gras.

gio_stgloria01.12.2009 11:07

intotdeauna are el ceva de comentat..ii place sa ia lumea la misto.

AG01.12.2009 11:12

pestele lu Gigi

_yang01.12.2009 11:13

pestele lui gio_stgloria

Ronnie01.12.2009 11:15

Rapper cocalar.

AG01.12.2009 11:16

cocalar rapper :))

Ronnie01.12.2009 11:36

Roman adevarat! In loc sa cumpere albumele le downloadeaza. :D

Maye01.12.2009 12:08

Puy-ist si sis-ist.

Ronnie01.12.2009 18:31

Lab-ist.

MoWeed01.12.2009 18:35

Cocalar ascultator de Puya

«123456168»