FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1166167168»
Daniel-Ionut21.08.2010 10:45

ca Leonard Doroftei, e campion mondial, se afla in treaba :wanker: da fara adversar

AG21.08.2010 10:47

viseaza frumos

navodarean21.08.2010 10:52

chiar le are la acordeon.

 

/ proof.
AG21.08.2010 10:53

da'te'n plm =))))))

navodarean21.08.2010 10:56

viseaza sa ma duc in plua lui, keep dreamin'

AG21.08.2010 10:59

zice k se duce in plm.. keep walking

navodarean21.08.2010 11:00

il chem la nunta sa-mi bage un solo din acordeon.

Daniel-Ionut21.08.2010 11:00

AG: somnoros care nu e in stare sa vina la 10 in Ghencea :thumbdown:

 

navodarean: cred ca are o slabiciune pentru acordeoane

navodarean21.08.2010 11:01

ultras care se duce la 10 pe stadioane

dayra21.08.2010 11:17

Il crede ultras pe Daniel=))

Daniel-Ionut21.08.2010 11:18
:chair: poate ii dau o perversa
dayra21.08.2010 11:25

Poate ii dau una ca pe Targu-Ocna. :boxing:

navodarean21.08.2010 11:36

s-a chinuit sa-si faca antebratu'.

Daniel-Ionut21.08.2010 11:38

Toti cei de mai sus au inNebunit cu perversa! :blink:

Alex88pl21.08.2010 12:21

l-a batut o fata :whistle:

«1166167168»