FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1165166167168»
f234567k20.08.2010 14:43

Miscarile alea de la 2:30 sunt geniale. Bravo, Marius!

Daniel-Ionut20.08.2010 14:52

O sa il bat in finala la FIFA :notangel:

Maye20.08.2010 14:56

Hai ba ca nu sunt chiar asa batran. :(

navodarean20.08.2010 17:52

dansator de marca.

dayra20.08.2010 21:37

O va fura de la Maye.

Daniel-Ionut20.08.2010 21:55

Pericol public cu dreapta :boxing:

RaMs3s20.08.2010 22:58

Gigi

Daniel-Ionut20.08.2010 23:00

M-a inebunit asta... o sa imi schimb numele in Gigi (Buffon) pana la urma :chair:

dayra20.08.2010 23:08

Nu stie ca trebuia sa puna 2 de "n"...

Daniel-Ionut20.08.2010 23:14

Face gramatica cu mine la 2 noaptea :thumbdown:

RaMs3s20.08.2010 23:17

e cam incult :))

 

Pai ce-ai vrea ba sa faca cu tine la 2 noaptea ? franceza :))

AG21.08.2010 06:14

bart

dayra21.08.2010 10:01

s-a ascuns azi...

AG21.08.2010 10:07

la maxim !

:))

dayra21.08.2010 10:13

he`s dead :boxing:

navodarean21.08.2010 10:14

nu ma cunoaste...

AG21.08.2010 10:15

musca :D

navodarean21.08.2010 10:29

latra

Daniel-Ionut21.08.2010 10:32

cica e din navodari

AG21.08.2010 10:35

lingerica

Daniel-Ionut21.08.2010 10:36

ofticos

si'o ia in mma :yes:

Ronnie21.08.2010 10:38

Ronaldinho al :wanker:

Daniel-Ionut21.08.2010 10:40

se linge cu travestiti cu peruca :wanker:

iNsTiGaToR21.08.2010 10:41

pomanagiu :))

Ronnie21.08.2010 10:43

iapula

«1165166167168»