20.08.2010 14:43
Miscarile alea de la 2:30 sunt geniale. Bravo, Marius!
Miscarile alea de la 2:30 sunt geniale. Bravo, Marius!
O sa il bat in finala la FIFA ![]()
Hai ba ca nu sunt chiar asa batran. ![]()
dansator de marca.
O va fura de la Maye.
Pericol public cu dreapta ![]()
Gigi
M-a inebunit asta... o sa imi schimb numele in Gigi (Buffon) pana la urma ![]()
Nu stie ca trebuia sa puna 2 de "n"...
Face gramatica cu mine la 2 noaptea ![]()
e cam incult ![]()
Pai ce-ai vrea ba sa faca cu tine la 2 noaptea ? franceza ![]()
bart
s-a ascuns azi...
la maxim !
![]()
he`s dead ![]()
nu ma cunoaste...
musca ![]()
latra
cica e din navodari
lingerica
ofticos
si'o ia in mma ![]()
Ronaldinho al ![]()
se linge cu travestiti cu peruca ![]()
pomanagiu ![]()
iapula