FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«156789168»
AG04.12.2009 21:31

se trage din david,restul se deduce :))

Deni04.12.2009 21:55

Ce rahat de topic mai e si asta?:))

Ronnie04.12.2009 22:04

Un rahat.

AG04.12.2009 22:19

o diarie de om

Ronnie04.12.2009 22:20

Are puta.

MoWeed04.12.2009 22:55

Ar vrea sa-i vada puta lui AG

Maye05.12.2009 10:51

Un strop.

STELIST 8605.12.2009 15:04

mwe Becali

DelPiero1005.12.2009 15:09

Habar n-am. :D

1on05.12.2009 15:09

desfrânat

DelPiero1005.12.2009 15:21

Are spirit intuitiv.

MoWeed05.12.2009 15:37

Blatist, tine cu Juventus

Daniel-Ionut05.12.2009 15:46

Il bat miercuri in cupa...

RaMs3s05.12.2009 17:13

Un puțoi

Maye05.12.2009 17:23

Simpsons fan.

RaMs3s05.12.2009 17:40

tipu care acum vreo 2 luni vroia sa :boxing: facem un prematch lu' Bute

Daniel-Ionut05.12.2009 17:43

COCALAR ANTI CoKaLarY :D

Maye05.12.2009 17:51

Copil.

Daniel-Ionut05.12.2009 17:59

Si mai copil decat mine

RaMs3s05.12.2009 18:03

Fc Steaua fan ( cu b mic )

Daniel-Ionut05.12.2009 18:08

derbedeu, huligan, vagabond fara servici

RaMs3s05.12.2009 18:08

Fc Steaua fan fara servici

DelPiero1005.12.2009 20:03

Mare faraon al Egiptului.

Ronnie05.12.2009 20:05

La 3 posturi d-ale lui apare numele "Ronaldo".

David05.12.2009 20:09

Prietenul lui Harry Potter alintat.

«156789168»