05.12.2009 20:11
Nu ii inteleg glumele deloc.
Nu ii inteleg glumele deloc.
Fara pic de simt al umorului.
Fara logica si argumentatie.
Fără bani.
Fara vin
Vorbește fără să știe. Am 2 sticle in frigider. Una cu alb, alta cu roșu.
Atunci zgarcit ca nu-l imparte
Un zgarcit convins si mai este si restantier.
Ultras
student
sef la zaruri ![]()
ii e frica de 2012
asteapta 2012 cu floricele si okelari 3d
nepriceput la filme
comentator pe romanianultras
Toti tovarasii care au postat deasupra mea, sunt niste derbedei si bagabonti care-i vor raul lu' nea Gigi. Huuua, talharilor!
Toti tovarasii care au postat deasupra mea, sunt niste derbedei si bagabonti care-i vor raul lu' nea Gigi. Huuua, talharilor!
Toti tovarasii care vor posta sub mine sunt niste tîrfi si tîrfe !
Glumet!
De peste Trotuș.
al 3lea Roonie ![]()
???
un mirat.
nu prea il intereseaza cine iese presedinte ![]()
un cumparator ... legal.
fan cedry2k