FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1678910168»
Ronnie05.12.2009 20:11

Nu ii inteleg glumele deloc.

sabin130705.12.2009 20:12

Fara pic de simt al umorului.

Maye05.12.2009 21:05

Fara logica si argumentatie.

1on05.12.2009 21:13

Fără bani.

MoWeed05.12.2009 21:16

Fara vin

1on05.12.2009 21:27

Vorbește fără să știe. Am 2 sticle in frigider. Una cu alb, alta cu roșu.

MoWeed05.12.2009 21:28

Atunci zgarcit ca nu-l imparte

Maye05.12.2009 21:46

Un zgarcit convins si mai este si restantier.

sabin130705.12.2009 22:02

Ultras

1on05.12.2009 22:38

student

Ronnie05.12.2009 22:41

sef la zaruri :D

RaMs3s05.12.2009 22:52

ii e frica de 2012

AG06.12.2009 00:43

asteapta 2012 cu floricele si okelari 3d

tavyto06.12.2009 08:17

nepriceput la filme

bodanelu06.12.2009 12:03

comentator pe romanianultras

KERATOCONUS06.12.2009 12:32

Toti tovarasii care au postat deasupra mea, sunt niste derbedei si bagabonti care-i vor raul lu' nea Gigi. Huuua, talharilor!

vlad06.12.2009 13:11
Toti tovarasii care au postat deasupra mea, sunt niste derbedei si bagabonti care-i vor raul lu' nea Gigi. Huuua, talharilor!

 

 

Toti tovarasii care vor posta sub mine sunt niste tîrfi si tîrfe !

Ronnie06.12.2009 15:43

Glumet!

1on06.12.2009 15:43

De peste Trotuș.

STELIST 8607.12.2009 11:13

al 3lea Roonie :))

1on07.12.2009 11:41

???

vlad07.12.2009 12:43

un mirat.

Ronnie07.12.2009 13:01

nu prea il intereseaza cine iese presedinte :)

Maye07.12.2009 13:21

un cumparator ... legal.

STELIST 8607.12.2009 13:39

fan cedry2k

«1678910168»