Desfrânat. Îi dă mÏ…ie lui g**i.
Desfrânat. Îi dă mÏ…ie lui g**i.
are multi prieteni......
nu are multi prieteni.
prietenii lui 1on sunt ok, prietenii lui maye sunt numai gay
prietenu lu maye ![]()
cel mai bun prieten al lui maye
Cel care isi doreste de mic copil sa fie prieten cu Maye.
Nu-i accepta prietenia lui AG
vinde cal stirb
cumpara cal stirb
il xeroxeaza pe Stelist 86
e fan football manager
E xeroxat.
interzis
Vin bun.
Iubitor de porci ![]()
Derutat. Parca era fan Real Madrid, dar are deviza Barçei, ¨Més que un club¨.
Fericit in lumea lui.
Are tendinta sa amestece lucrurile. De exemplu pe topicul asta continua discutia de pe alt topic fara niciun fel de legatura.
Si ca sa-ti raspund Maye si aici, da, din cand in cand ma duc in lumea mea, de altfel o lume extraordinara. Daca e vorba de realitatea actuala, nu stiu care e mai rupt de ea, eu, cel care nu mai poate hali mizeriile politice sau tu, care le cam halesti. ![]()
Supus de-al lui Pinalti-Vodă.
Nesupus lui Pinalti , el e cu Oprisan.
Si ca sa iti raspund prietene draga Sabin , ma cunosti 0.Si nu halesc nimic , ma prefac.
Aaa, deci totul era o inscenare. I knew it!
Sa nu ajungem sa ne cunoastem prea tare ca risipim tot farmecul. ![]()
Oprisan imi suna cunoscut, dar nu pot sa zic ca stiu ce e cu el, dar na, oi fi cu el daca e si el cu mine.
on:moldovean
off:Nu nu.Tu ramai cu Pinalti.
Eu zic sa ramanem la stadiul acesta de cunoastere.Nu ti-as dori altceva ![]()
Mumu basescu.
@tovarasu´ de mai sus de tovarasu de mai sus
Sa ma fereasca sfantu´ sa te cunosc mai bine, nu cred ca as mai putea suporta.
. Da´ pe Pinalti nu vrei tu sa-l iei la Sibiu? Ca e tor de-al vostru, ultra´ portocaliu.
Ce-ti doresc eu tie, dulce Romanie..