FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«189101112168»
1on07.12.2009 20:17

Desfrânat. Îi dă mÏ…ie lui g**i.

STELIST 8607.12.2009 20:17

are multi prieteni......

Maye07.12.2009 20:48

nu are multi prieteni.

AG07.12.2009 20:49

prietenii lui 1on sunt ok, prietenii lui maye sunt numai gay

RaMs3s07.12.2009 20:57

prietenu lu maye :))

AG07.12.2009 21:26

cel mai bun prieten al lui maye

Maye08.12.2009 02:19

Cel care isi doreste de mic copil sa fie prieten cu Maye.

vlad08.12.2009 06:55

Nu-i accepta prietenia lui AG

STELIST 8608.12.2009 11:08

vinde cal stirb

AG08.12.2009 11:50

cumpara cal stirb

Daniel-Ionut08.12.2009 13:58

il xeroxeaza pe Stelist 86

STELIST 8608.12.2009 14:04

e fan football manager

Stanici08.12.2009 14:07

E xeroxat.

1on08.12.2009 14:32

interzis

Stanici08.12.2009 14:41

Vin bun.

Daniel-Ionut08.12.2009 14:47

Iubitor de porci :happy:

sabin130708.12.2009 14:50

Derutat. Parca era fan Real Madrid, dar are deviza Barçei, ¨Més que un club¨.

Maye08.12.2009 14:57

Fericit in lumea lui.

sabin130708.12.2009 15:00

Are tendinta sa amestece lucrurile. De exemplu pe topicul asta continua discutia de pe alt topic fara niciun fel de legatura.

Si ca sa-ti raspund Maye si aici, da, din cand in cand ma duc in lumea mea, de altfel o lume extraordinara. Daca e vorba de realitatea actuala, nu stiu care e mai rupt de ea, eu, cel care nu mai poate hali mizeriile politice sau tu, care le cam halesti. :)

1on08.12.2009 15:12

Supus de-al lui Pinalti-Vodă.

Maye08.12.2009 15:21

Nesupus lui Pinalti , el e cu Oprisan.

Si ca sa iti raspund prietene draga Sabin , ma cunosti 0.Si nu halesc nimic , ma prefac.

sabin130708.12.2009 15:22

Aaa, deci totul era o inscenare. I knew it! :bananadance: Sa nu ajungem sa ne cunoastem prea tare ca risipim tot farmecul. :))

Oprisan imi suna cunoscut, dar nu pot sa zic ca stiu ce e cu el, dar na, oi fi cu el daca e si el cu mine.

Maye08.12.2009 15:25

on:moldovean

 

off:Nu nu.Tu ramai cu Pinalti.

Eu zic sa ramanem la stadiul acesta de cunoastere.Nu ti-as dori altceva :)

Stanici08.12.2009 15:30

Mumu basescu.

sabin130708.12.2009 15:31

@tovarasu´ de mai sus de tovarasu de mai sus

 

Sa ma fereasca sfantu´ sa te cunosc mai bine, nu cred ca as mai putea suporta. :)). Da´ pe Pinalti nu vrei tu sa-l iei la Sibiu? Ca e tor de-al vostru, ultra´ portocaliu.

 

Ce-ti doresc eu tie, dulce Romanie..

«189101112168»