FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11011121314168»
Dragoshel09.12.2009 09:55

simplu membru...

 

 

maye, daca faci asta te ridic in rang

MoWeed09.12.2009 10:00

Omul lui Becali din redactia fcs :D

Maye09.12.2009 10:00

simplu mod

 

iti dau poze pe privat , dupa ce il indoi pe asta micu`

MoWeed09.12.2009 10:01

visator

Maye09.12.2009 10:05

un betivan

Dragoshel09.12.2009 10:11

proaspat coleg cu moweed

Maye09.12.2009 10:23

vechi coleg cu Mo

Daniel-Ionut09.12.2009 10:28

Fanu lu' chiorete Basescu...

red&blue_boy09.12.2009 10:29

Neinteles de multi...Dar apreciat de altii... ;)

Daniel-Ionut09.12.2009 10:32

Un geniu... ;)

red&blue_boy09.12.2009 10:36

Fan Real si Cristiano Ronaldo.

AG09.12.2009 10:44

copilul ros-albastru

Dragoshel09.12.2009 10:45

stelist ROman

red&blue_boy09.12.2009 11:06

Il vrea pe Becali la oi.

AG09.12.2009 11:13

il vrea pe Becali in ceruri

Daniel-Ionut09.12.2009 11:14

Mai are putin si isi pune tot alfabetul la nickname

STELIST 8609.12.2009 11:15

are avatar cu Steaua...

Daniel-Ionut09.12.2009 11:16

Avea caps lock activat cand si'a facut contul

sabin130709.12.2009 11:26

Nu se mai satura sa plagieze ¨Més que un club¨.

Daniel-Ionut09.12.2009 11:30

Vrea sa fie presedinte... (NU'l votez!)

 

OFF: Més que un club = Mai mult decat un club (imi place cum suna... ca tot praf pulbere fina e barcealona)

sabin130709.12.2009 11:34

On: Nu stie sa aprecieze adevaratele calitati ale unui potent potential presedinte.

 

Off: Stiu ce inseamna (¨més¨ e catalanul ¨mas¨), stiu ca suna fain, dar e ca si cum i-ai vedea pe caini cu un banner cu ¨Citius Altius Fortius¨. By the way, Antimadridista hasta la muerte! :yeahh:

Maye09.12.2009 12:03

robot.

AG09.12.2009 14:40

sperietoare de ciori

David09.12.2009 14:51

Om viu.

RaMs3s09.12.2009 16:17

repăr

«11011121314168»