simplu membru...
maye, daca faci asta te ridic in rang
simplu membru...
maye, daca faci asta te ridic in rang
Omul lui Becali din redactia fcs ![]()
simplu mod
iti dau poze pe privat , dupa ce il indoi pe asta micu`
visator
un betivan
proaspat coleg cu moweed
vechi coleg cu Mo
Fanu lu' chiorete Basescu...
Neinteles de multi...Dar apreciat de altii... ![]()
Un geniu... ![]()
Fan Real si Cristiano Ronaldo.
copilul ros-albastru
stelist ROman
Il vrea pe Becali la oi.
il vrea pe Becali in ceruri
Mai are putin si isi pune tot alfabetul la nickname
are avatar cu Steaua...
Avea caps lock activat cand si'a facut contul
Nu se mai satura sa plagieze ¨Més que un club¨.
Vrea sa fie presedinte... (NU'l votez!)
OFF: Més que un club = Mai mult decat un club (imi place cum suna... ca tot praf pulbere fina e barcealona)
On: Nu stie sa aprecieze adevaratele calitati ale unui potent potential presedinte.
Off: Stiu ce inseamna (¨més¨ e catalanul ¨mas¨), stiu ca suna fain, dar e ca si cum i-ai vedea pe caini cu un banner cu ¨Citius Altius Fortius¨. By the way, Antimadridista hasta la muerte! ![]()
robot.
sperietoare de ciori
Om viu.
repăr