FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1910111213168»
Marius08.12.2009 15:33

acelasi indemn de mai sus, putin reformulat: basescu suge ****

sabin130708.12.2009 15:36

Contrar tuturor asteptarilor, sfidand normalitatea, logica si ca sa fie mai special decat 22 de milioane de romani, nu-l place pe Basescu.

Daniel-Ionut08.12.2009 15:40

Nedumerit... oscileaza intre Piatra Neamt si Bucuresti...

Maye08.12.2009 15:48

Moldoveanului , sa te fereasca!

Mariusica , ramane acelasi baiat descurcaret in ale traficului si nevoi.

Doru , acelasi om direct.Isi exprima sentimentile prin tabla.

sabin130708.12.2009 15:59
on:moldovean

Moldoveanului , sa te fereasca!

 

Daca folosesti ¨moldovean¨ cu tenta peiorativa, de exemplu cum se mai poarta pe la Bucuresti, sa stii ca ai gresit adresa. Daca mi se pare atunci imi cer scuze. :)

Nu ca ar fi cazul sa mai mentionez, dar sa stii ca sunt mandru ca sunt moldovean. Ma faci sa folosesc un argument mai vechi, desi eu nu sunt prea de acord cu el, convins fiind ca toate regiunile tarii are valori si scursuri: cam 66% din personalitatile istorice si artistice ale Romaniei sunt moldoveni.

vlad08.12.2009 16:18

@Stanici

 

"Cine-a pus carciuma-n drum"

Stanici08.12.2009 16:48

A scos dintii cailor.

David08.12.2009 17:06

A adus gripa-n tara!

vlad08.12.2009 17:10
A adus gripa-n tara!

si este si habarnist. Habar nu are ce se intampla dupa 25 decembrie!

Stanici08.12.2009 18:29

@all. Imi veti manca fuduliile. :bananadance:

Ronnie08.12.2009 18:40

Fara fund in viitor.

 

PS: Am citit fund, plm..

Stanici08.12.2009 18:42

Un fel de marean. Nu stie sa citeasca.

Dragoshel08.12.2009 19:02

vine ignatul... :yes:

AG08.12.2009 19:55

pofteste

Maye09.12.2009 09:43

nu pofteste

MoWeed09.12.2009 09:44

psd-ist

Maye09.12.2009 09:44

pulimist

MoWeed09.12.2009 09:46

admirator a lui Becali si a lui pippi

Maye09.12.2009 09:47

urechist limbist.

Dragoshel09.12.2009 09:48

senior

Maye09.12.2009 09:49

Moderator :)

MoWeed09.12.2009 09:49

Viitor banat

Dragoshel09.12.2009 09:50

destept

 

bine lucrat mo :)))

MoWeed09.12.2009 09:51

Posesor de Dacie

 

 

 

Maye09.12.2009 09:54

Viitor batut

«1910111213168»