acelasi indemn de mai sus, putin reformulat: basescu suge ****
acelasi indemn de mai sus, putin reformulat: basescu suge ****
Contrar tuturor asteptarilor, sfidand normalitatea, logica si ca sa fie mai special decat 22 de milioane de romani, nu-l place pe Basescu.
Nedumerit... oscileaza intre Piatra Neamt si Bucuresti...
Moldoveanului , sa te fereasca!
Mariusica , ramane acelasi baiat descurcaret in ale traficului si nevoi.
Doru , acelasi om direct.Isi exprima sentimentile prin tabla.
on:moldovean
Moldoveanului , sa te fereasca!
Daca folosesti ¨moldovean¨ cu tenta peiorativa, de exemplu cum se mai poarta pe la Bucuresti, sa stii ca ai gresit adresa. Daca mi se pare atunci imi cer scuze. ![]()
Nu ca ar fi cazul sa mai mentionez, dar sa stii ca sunt mandru ca sunt moldovean. Ma faci sa folosesc un argument mai vechi, desi eu nu sunt prea de acord cu el, convins fiind ca toate regiunile tarii are valori si scursuri: cam 66% din personalitatile istorice si artistice ale Romaniei sunt moldoveni.
@Stanici
"Cine-a pus carciuma-n drum"
A scos dintii cailor.
A adus gripa-n tara!
A adus gripa-n tara!
si este si habarnist. Habar nu are ce se intampla dupa 25 decembrie!
@all. Imi veti manca fuduliile. ![]()
Fara fund in viitor.
PS: Am citit fund, plm..
Un fel de marean. Nu stie sa citeasca.
vine ignatul... ![]()
pofteste
nu pofteste
psd-ist
pulimist
admirator a lui Becali si a lui pippi
urechist limbist.
senior
Moderator ![]()
Viitor banat
destept
bine lucrat mo
)
Posesor de Dacie
Viitor batut