manelist fan guta
manelist fan guta
manelist fan Elodia.
inca o mai cauta pe Elodia pentru recompensa
Inca mai cauta tomberonul.
inca mai fuge de tomberon
are dubla personalitate:
Daniel tine cu Steaua
Ionul tine cu Real
Nu ne suporta.
O sa imi spuna pana la 20:30 cum sa'i dau 4-0 lu' Mo!!! ![]()
tipu in galben din emoticonu de mai sus
ala care il muieste pe ala cu initiale D.I.
Peluza Sud!Desi e interzis.
7 mai 1986
nu-mi dau seama de unde le scoate
I'am stricat ratia de 5 stelute ![]()
Eliminat din Cupa. Praf total...
pierde timpu gen pierde vara
[ Daniel-ionut
]
trage praf pe nas
Fan Adi Mutu!
fanul meu
Vesnic cu probleme la pc, mp3, telefon, imprimanta, internet etc...
vesnic ,cu probleme la cap, ![]()
Peluza Sud......hahalele zdrentele .........
STELIST adevarat, de nimeni inteles dar respectat.
Ii place rock-ul...
locuieste in copac (Brad)