FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11112131415168»
Daniel-Ionut09.12.2009 16:21

manelist fan guta

David09.12.2009 16:21

manelist fan Elodia.

Daniel-Ionut09.12.2009 16:23

inca o mai cauta pe Elodia pentru recompensa

David09.12.2009 16:32

Inca mai cauta tomberonul.

Daniel-Ionut09.12.2009 16:34

inca mai fuge de tomberon

valentin2day09.12.2009 17:14

are dubla personalitate:

Daniel tine cu Steaua

Ionul tine cu Real

Ronnie09.12.2009 17:14

Nu ne suporta.

Daniel-Ionut09.12.2009 17:15

O sa imi spuna pana la 20:30 cum sa'i dau 4-0 lu' Mo!!! :chair:

RaMs3s09.12.2009 17:37

tipu in galben din emoticonu de mai sus

AG09.12.2009 17:48

ala care il muieste pe ala cu initiale D.I.

David09.12.2009 17:50

Peluza Sud!Desi e interzis.

STELIST 8609.12.2009 18:18

7 mai 1986

RaMs3s09.12.2009 18:31

nu-mi dau seama de unde le scoate

 

 

Daniel-Ionut09.12.2009 18:33

I'am stricat ratia de 5 stelute :D

Ronnie09.12.2009 18:36

Eliminat din Cupa. Praf total...

RaMs3s09.12.2009 18:39

pierde timpu gen pierde vara

 

[ Daniel-ionut :death: ]

AG09.12.2009 18:39

trage praf pe nas

David09.12.2009 18:40

Fan Adi Mutu!

AG09.12.2009 18:46

fanul meu

Daniel-Ionut09.12.2009 19:01

Vesnic cu probleme la pc, mp3, telefon, imprimanta, internet etc...

AG09.12.2009 19:28

vesnic ,cu probleme la cap, :stupid:

STELIST 8609.12.2009 19:29

Peluza Sud......hahalele zdrentele .........

KERATOCONUS09.12.2009 19:49

STELIST adevarat, de nimeni inteles dar respectat.

red&blue_boy09.12.2009 20:20

Ii place rock-ul...

valentin2day09.12.2009 21:57

locuieste in copac (Brad)

«11112131415168»