FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11314151617168»
sabin130710.12.2009 16:08

Ii place snooker-ul?

AG10.12.2009 16:28

ii place smoke-ul

vlad10.12.2009 16:39

n-Are Gușă

AG10.12.2009 16:42

considera k femeia este o capusha

1on10.12.2009 16:50

are de gând să-i dea mÏ…ie lui g**i

bodanelu10.12.2009 17:25

dolofan :D

1on10.12.2009 17:45

la fel :D

red&blue_boy10.12.2009 19:16

Il vrea mort pe Becali...

KERATOCONUS10.12.2009 19:20

nu-l vrea mort pe Becali

vlad10.12.2009 19:27

Il vrea mort pe Becali...

 

 

KERATOCONUS10.12.2009 19:38

Desi avatarul lui te-ar putea duce in eroare...il vrea mort pe Becali.

red&blue_boy10.12.2009 19:43

Nu-l vrea mort pe Becali...Il vrea aproape mort !!!

KERATOCONUS10.12.2009 19:51

Ar dori sa faca parte din brigada ULTRAS.

 

 

red&blue_boy10.12.2009 19:55

Ar dori sa faca parte din formatia Prodigy !

AG10.12.2009 20:10

canta cu salam

The Game10.12.2009 20:11

Tot ala cu gusa....

Maye10.12.2009 21:06

Un nesimtit.

red&blue_boy10.12.2009 21:07

Un baiat simtit....

Forza Inter Sibiu !!!

Maye10.12.2009 21:20

Ultras.Si grup si om.

 

 

Inter a murit.

The Game10.12.2009 21:21

Nesimtitu' de Maye.....

Maye10.12.2009 21:31

Acelasi nesimtit din Militari...

The Game10.12.2009 21:32

Nesimtitu' din orasu' lui Johannis....

red&blue_boy10.12.2009 21:32

Ii pare rau dupa Inter Sibiu...

KERATOCONUS10.12.2009 21:48

E suporterul Corvinului din Hunedoara, dar simpatizeaza si cu Steaua Bucuresti.

red&blue_boy10.12.2009 21:51

E suporterul lui Juventus Bucuresti,dar simpatizeaza si cu Steaua. :D

«11314151617168»