Face bum bum bum odata cu Spike ![]()
Face bum bum bum odata cu Spike ![]()
Face bum bum odata cu The Game ! hate it or love it !!! ![]()
Peste ceva timp va adormi.
peste ceva timp va adormi si el...cu ursuletu de plus in brate
vrea sa fie singurul cocalar din peluza
Nu știe ce inseamnă "زب" și nici "زبور".
ar vrea sa se culce... dar n-are cu cine
Îl duce mintea la prostii.
Nu știe in ce limbă scrie aici:
Чине судже пула? Джиджи!
Че фаче Джиджи? Судже Пула!
Але, але, але але, сэ-ць дэм ла муйе чобане!
БеÐșали ла Амстердам ць-ам вэзут фетеле-н джам!
Кланул БеÐșали, ла муйе Ðșланул БеÐșали
Винде, пляÐșэ, морь!
sarbul.
Nu fumeaza.
E fumat deja...
e dezamagit de mos Nicolae
E rasist. Nu-i plac cocalarii ![]()
Iubeste cocalarii ![]()
Iubeste cocalarii![]()
iubit de Ronnie
Copil cu ganduri necurate ![]()
o sa planga diseara cand ia bataie realu
Se bucura cand da gol Ibisevic !
Face ca aia din reclamele cu Bud Light.
Tiz al socrului lui Ștefan a Petrii.
off topic:Duc nepotii la scoala la Brosteni.
a plans la Titanic
off topic:Duc nepotii la scoala la Brosteni.
off topic: Unul era nepot, celălalt propriul fiu, fratele Smarandei.
on topic: De cum s-a trezit, s-a dus la baie.
Tom si Jerry...
???