FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11718192021168»
DelPiero1013.12.2009 16:47

Se pare ca are o cromatica f interesanta a pielii... :))

Daniel-Ionut13.12.2009 16:57

fan terminatii din Torino... (2 bilete pierdute din cauza descultilor)

KERATOCONUS13.12.2009 17:21

Copil rasfatat prea mult de parinti.

STELIST 8613.12.2009 17:40

fan lazio?

KERATOCONUS13.12.2009 18:08

STELIST de nimeni inteles se intoarce - partea a 2-a. :)

STELIST 8613.12.2009 18:10

5 * * * * *

Maye13.12.2009 18:19

Infocatule.

1on13.12.2009 18:20

A votat ca Băsescu.

KERATOCONUS13.12.2009 18:34

E mai mult din Focsani decat din Bucuresti. :bananadance:

Maye13.12.2009 18:35

Bucurestean...

1on13.12.2009 18:35

Are dreptate.

KERATOCONUS13.12.2009 18:49

Printre alte genuri de muzica...asculta si manele. :mellow:

1on13.12.2009 19:18

Are dreptate. Unele și foarte rar. Gen "Vine Borcea cu spartanii".

1on13.12.2009 19:22

Îi este foame.

KERATOCONUS13.12.2009 19:39

Pacat ca ii e doar foame, nu si sete, ca-i dadeam un vin fiert. :alcoholic:

Ronnie13.12.2009 19:46

N-are bani. Da' cine are bani?

KERATOCONUS13.12.2009 20:01

Ar vrea sa aiba salariul lui Mugur Isarescu.

red&blue_boy13.12.2009 20:17

E bucuros ca a batut si Lazio.

KERATOCONUS13.12.2009 20:23
E bucuros ca a batut si Lazio.

 

iar spurcatii au facut egal, alt motiv bucurie.

 

E mai mult red decat blue.

red&blue_boy13.12.2009 20:26

De bucurie asculta Prodigy!

KERATOCONUS13.12.2009 20:32

Bea doar apa plata cu lamaie.

AG13.12.2009 20:34

mananca lamaia intreaga

KERATOCONUS13.12.2009 20:36

Dimineata isi bea tot lapticul.

RaMs3s13.12.2009 20:37

nu a dus gunoiu'

KERATOCONUS13.12.2009 20:39

Are rude nebecalizate, la Buzau.

«11718192021168»