Se pare ca are o cromatica f interesanta a pielii... ![]()
Se pare ca are o cromatica f interesanta a pielii... ![]()
fan terminatii din Torino... (2 bilete pierdute din cauza descultilor)
Copil rasfatat prea mult de parinti.
fan lazio?
STELIST de nimeni inteles se intoarce - partea a 2-a. ![]()
5 * * * * *
Infocatule.
A votat ca Băsescu.
E mai mult din Focsani decat din Bucuresti. ![]()
Bucurestean...
Are dreptate.
Printre alte genuri de muzica...asculta si manele. ![]()
Are dreptate. Unele și foarte rar. Gen "Vine Borcea cu spartanii".
Îi este foame.
Pacat ca ii e doar foame, nu si sete, ca-i dadeam un vin fiert. ![]()
N-are bani. Da' cine are bani?
Ar vrea sa aiba salariul lui Mugur Isarescu.
E bucuros ca a batut si Lazio.
E bucuros ca a batut si Lazio.
iar spurcatii au facut egal, alt motiv bucurie.
E mai mult red decat blue.
De bucurie asculta Prodigy!
Bea doar apa plata cu lamaie.
mananca lamaia intreaga
Dimineata isi bea tot lapticul.
nu a dus gunoiu'
Are rude nebecalizate, la Buzau.