FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11920212223168»
KERATOCONUS13.12.2009 21:35

Totusi, ii plac bauturile alcoolice.

RaMs3s13.12.2009 21:37

o vrea pe "bomba"

kaymack13.12.2009 21:38

iti sta bine tricoul cu Niculescu!

KERATOCONUS13.12.2009 21:38

E poreclit: cartita din sud. :whistle:

 

 

red&blue_boy13.12.2009 21:38

tu

KERATOCONUS13.12.2009 21:40

O doreste pe tiganca lui Cristian Tanase.

kaymack13.12.2009 21:40

ultras de tastatura

KERATOCONUS13.12.2009 21:41

Si-ar dori sa fie ca mine, adica ultras de tastatura, insa, el e huligan de tastatura.

RaMs3s13.12.2009 21:42

daca nu el atunci ciiiiine

1on13.12.2009 21:43

Născut intr-o zi devenită ulterior mare. De două ori.

kaymack13.12.2009 21:44

"esti mai tare ca nebunia lu salam"

RaMs3s13.12.2009 21:45

se plimba cu tricicleta

kaymack13.12.2009 21:46

macar eu am una. ps:semeni cu bodyguardul de la meciul cu astra ploiesti... Luca parca il chema ala... gen louie anderson!

KERATOCONUS13.12.2009 21:46

Ne face de ras pe romanianultras cu comentariile lui de huligan de tastatura.

red&blue_boy13.12.2009 21:48

Vrea sa-i aprinda fitilul "bombei" lui Tanase!

KERATOCONUS13.12.2009 21:49

uraste tiganii.

kaymack13.12.2009 21:49

sunt ca si idolul tau :))

RaMs3s13.12.2009 21:50

idolu femeilor sterpe

kaymack13.12.2009 21:51

fratele geaman a lui "fernando din caransebes"

KERATOCONUS13.12.2009 21:52

Ar vrea sa aiba femeile lui Fernando din Caransebes.

red&blue_boy13.12.2009 21:53

Invidios pe Fernando din Caransebes.

kaymack13.12.2009 21:53

sotul lu' roxy manelista!

red&blue_boy13.12.2009 21:54

fratele lu'roxy manelista !

 

 

Maye13.12.2009 22:00

fanul MG

kaymack13.12.2009 22:02

Gigi corsicanu

«11920212223168»