FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11819202122168»
RaMs3s13.12.2009 20:45

are memoria buna :cool:

red&blue_boy13.12.2009 20:49

Unii il acuza ca tine cu spurcatii !

Maye13.12.2009 20:55

unii nu il acuza

KERATOCONUS13.12.2009 20:56

Are ceva pe suflet care-l macina de mult timp si vrea sa ni se destainuie.

red&blue_boy13.12.2009 20:58

Vrea sa fie psihologul lui Maye !

KERATOCONUS13.12.2009 21:02

Ar fi vrut sa se faca preot, dar nu l-au lasat parintii.

 

 

Maye13.12.2009 21:04

Preot in devenire cu mai multe personalitati.

RaMs3s13.12.2009 21:05

intr-o viata anterioara a fost tehnician de salubritate

red&blue_boy13.12.2009 21:06

Vrea sa mearga cu colinda la Jiji !!!

RaMs3s13.12.2009 21:07

e in urma cu noile vesti ( am fost deja)

red&blue_boy13.12.2009 21:09

I-a facut urari cu multa m..e lui Jiji !!!

KERATOCONUS13.12.2009 21:14
I-a facut urari cu multa m..e lui Jiji !!!

 

Si s-a luat de niste becalioti de la tribuna a 2-a, care-l indemnau sa incurajeze echipa, la meciul de azi, cu International Curtea de Arges...deci: e un derbedeu derogat!

kaymack13.12.2009 21:22

Un becaliot convins! (nu exista ceva mai dur pt mine) :))

RaMs3s13.12.2009 21:23

are o voce de soprana :thumbdown:

 

@ keratoconus : droguri nu...doar o saniuta inainte de meci

KERATOCONUS13.12.2009 21:23

Visul lui e sa devina sef de brigada.

RaMs3s13.12.2009 21:24

delireaza ( deja sunt . )

KERATOCONUS13.12.2009 21:25

Ce faci, bai, Mustata?

kaymack13.12.2009 21:27

a

Maye13.12.2009 21:28

Internauti sorbiti de realitate.

RaMs3s13.12.2009 21:29

sefu internautilor

KERATOCONUS13.12.2009 21:29

E fan emisiunea In gura presei cu Mircea Badea. Ah, asta era pentru Maye. :)

kaymack13.12.2009 21:30

asculta guta live! :))

KERATOCONUS13.12.2009 21:32

Lautar profesionist din tata-n fiu.

red&blue_boy13.12.2009 21:34

Fan Nelu Ploiestianu' !

kaymack13.12.2009 21:34

ce esti

 

«11819202122168»