FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12021222324168»
RaMs3s13.12.2009 22:04

debil

kaymack13.12.2009 22:05

violeaza babe la colt de strada :))))))))))))

Maye13.12.2009 22:05

libed

1on13.12.2009 22:06

A votat ca Maria Băsescu.

kaymack13.12.2009 22:08

a votat cu "geana"

red&blue_boy13.12.2009 22:09

S-ar da la Mihaela Geoana...

kaymack13.12.2009 22:09

e frumoasa?

1on13.12.2009 22:11

A luat țeapă. N-am votat cu Geoană.

red&blue_boy13.12.2009 22:11

nu conteaza...te-ar tenta...

RaMs3s13.12.2009 22:12

bea o citronada acum

KERATOCONUS13.12.2009 22:12

Inca n-a trecut de pubertate.

kaymack13.12.2009 22:13

face videochat cu tiganii

KERATOCONUS13.12.2009 22:13

un derbedeu ras pe cap.

RaMs3s13.12.2009 22:15

pletos . ( pe spate )

KERATOCONUS13.12.2009 22:15

Are impresia ca e glumet.

kaymack13.12.2009 22:16

cretz peste tot :))

KERATOCONUS13.12.2009 22:17

Nu se rade la sub brat.

kaymack13.12.2009 22:19

nu se rade nicaieri!

KERATOCONUS13.12.2009 22:20

N-a avut jucarii cand era mic, s-acum are sechele.

red&blue_boy13.12.2009 22:21

Vrea sa-l "rada" pe Jiji .

kaymack13.12.2009 22:21

nu ai avut copilarie...(sper sa nu ma intrec cu gluma... pana la urma e doar caterinca)

RaMs3s13.12.2009 22:22

ii e frica ca si-o ia :death:

kaymack13.12.2009 22:23

si-a luat-o deja

KERATOCONUS13.12.2009 22:23

Ii e frica de intuneric.

 

PS: Cine se supara la ce zicem aici, e un mare bou.

kaymack13.12.2009 22:24

e prea urat ca sa iasa la lumina

«12021222324168»