FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12223242526168»
Maye13.12.2009 22:43

cel de mai sus cu un sus face offtopic si nu se refera la cel de sus.

AG13.12.2009 22:45

viseaza cu guess who

RaMs3s13.12.2009 22:46

vine de pe santier

Maye13.12.2009 22:47

nu mai vine

kaymack13.12.2009 22:47

fumeaza cu guess who

KERATOCONUS13.12.2009 22:47

Si-a perdut sapca burberry, pe maro in patratele, la meciul cu International Curtea de Arges.

kaymack13.12.2009 22:49

e platit de Gigi...

red&blue_boy13.12.2009 22:50

ii da m..e lui Gigi !

Maye13.12.2009 22:50

e ****t de Gigi

KERATOCONUS13.12.2009 22:51

Are fantezii sexuale cu Elena Udrea.

 

 

kaymack13.12.2009 22:53

i se raceste grisuletul....

Maye13.12.2009 22:54

Inca mai spera.

KERATOCONUS13.12.2009 22:54

Cel de deasupra a suflat in grisulet, nu sunt eu de vina.

 

 

kaymack13.12.2009 22:55

:))

 

asta de deasupra mea se duce la nani... ii miros picioarele

Maye13.12.2009 22:56

cei de deasupra nu stiu sa faca o gluma buna.

KERATOCONUS13.12.2009 22:57

N-are bani de sampon si se spala cu sapun de casa.

 

 

kaymack13.12.2009 22:57
cei de deasupra nu stiu sa faca o gluma buna.

 

 

 

defapt era vba de mine ... ca ma duc la culcare :)

RaMs3s13.12.2009 22:58

inca mai crede ca l-a adus barza

Maye13.12.2009 22:58

Tot nu stiu sa faca o gluma buna.

KERATOCONUS13.12.2009 22:58

Ca sa fim sinceri pana la capat. Cel/cea de deasupra mea e insasi Elena Udrea ascunsa sub nick-ul Maye.

red&blue_boy13.12.2009 23:03

ii impodobeste bradul lui Jiji !

kaymack13.12.2009 23:03
Tot nu stiu sa faca o gluma buna.

 

 

 

ai fantezii cu naomi!

KERATOCONUS13.12.2009 23:04

In curand, o sa primeasca o pedeapsa mare, daca nu se duce mai repede la culcare.

red&blue_boy13.12.2009 23:04

ii taie porcul lui Jiji !

Maye13.12.2009 23:04

Sustin in continuare acelasi lucru.

«12223242526168»