FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12324252627168»
red&blue_boy13.12.2009 23:06

isi petrece sarbatorile cu Jiji .

KERATOCONUS13.12.2009 23:06

Cel de deasupra(Maye) spune ca trebuie sa ne culcam...hai sa-l ascultam, ca devenim penibili.

 

PS: Unii dintre noi mai si muncesc si trebuie sa se scoale de dimineata. :wall:

Maye13.12.2009 23:12

Ii sustin ideea.

AG13.12.2009 23:23

imi sustine mORALUL :))))

David14.12.2009 12:54

Trist cautator de anturaj.

AG14.12.2009 12:56

si-a violat anturajul // bine k l-am ocolit

David14.12.2009 19:44

L-a violat pe Stelio,mascota clubului.

1on14.12.2009 22:26

e român.

The Game14.12.2009 22:29

I-a dat mumu lui Jiji aseara de pe stadion

Maye14.12.2009 22:37

interzis

gio_stgloria15.12.2009 01:15

viseaza numa filme porno.

red&blue_boy15.12.2009 06:43

Face filme porno.

Maye15.12.2009 08:31

holbat

AG15.12.2009 09:03

labar

red&blue_boy15.12.2009 11:43

Il doare mana. ;)

AG15.12.2009 12:19

se ia de mana cu maye

red&blue_boy15.12.2009 12:49

Cam gay...Are fantezii cu mine si cu Maye...

1on15.12.2009 15:29

ardelean care vorbește mult

Ronnie15.12.2009 15:37

MOLDOVA RULLZ!!!

KERATOCONUS15.12.2009 15:47

E foarte dezamagit de ultimele melodii "scoase" de hip-hop-erul lui preferat, Puya.

Maye15.12.2009 16:20

un prajit

1on15.12.2009 16:24

al ardelean care vorbește mult

Maye15.12.2009 16:28

Moldovean care vorbeste mult.

1on15.12.2009 16:34

A votat ca Eba.

David15.12.2009 17:04

A votat cu Stalin.

«12324252627168»