FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12526272829168»
1on16.12.2009 18:24

are 2 nume

Dragoshel16.12.2009 18:26

AISS-ist

Fane16.12.2009 18:31

ALSS-ist :D

Dragoshel16.12.2009 18:32

ce e aia ma? :hmmm:

Daniel-Ionut16.12.2009 18:33

[Nea Fane :happy: ]

 

Se baga in fata mea :spank:

Fane16.12.2009 18:36
ce e aia ma? :hmmm:

Nimic nu stii :confused:

 

STELIST 8616.12.2009 18:39

Nea' Fane

Daniel-Ionut16.12.2009 18:40

Xerox

red&blue_boy16.12.2009 21:31

Curata zapada de pe Ghencea cu Argaseala !

valentin2day17.12.2009 01:20

cuminte si devreme acasa cand nu se imbata ca porcu

AG17.12.2009 08:57

niciodata nu stie cand ajunge acasa

Maye17.12.2009 09:01

Cel mai mare fan Compact.

vlad17.12.2009 09:05

Cel mai mare fan Nicolae Guta si Florin Salam. Mai ales dupa ultimele hituri aparute pe piata.

Maye17.12.2009 09:27

Cel care denatureaza lucrurile.

Daca esti prost , el te va face sa crezi ca esti destept daca spui cum spune el.

STELIST 8617.12.2009 10:29

Cu tara in maini si armele in sufleT!

Daniel-Ionut17.12.2009 10:45

De la: ???

OTAKU17.12.2009 11:03

confuz...Steaua sau Barcelona ?

sau amandoua ? sau nici una ?

KERATOCONUS17.12.2009 12:09

Sperie copiii mici.

 

 

Maye17.12.2009 12:26

Nume ciudat.

Ronnie17.12.2009 12:32

Asculta Cedry2k downloadat.

AG17.12.2009 12:42

asculta cedrea de la mine

Ronnie17.12.2009 12:43

Tu joaca bila aia ma acum. Lasa forumu'...

Maye17.12.2009 12:52

Lupul moralist.

KERATOCONUS17.12.2009 12:55

Are nume mai efeminizat. :bananadance:

vlad17.12.2009 12:57

no comment

 

 

 

«12526272829168»