FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12425262728168»
KERATOCONUS15.12.2009 17:06

evreu

Maye15.12.2009 19:31

antisemit

red&blue_boy15.12.2009 19:40

anti Becali !!!

Maye15.12.2009 19:57

idem

1on15.12.2009 19:58

anti-argăseală

red&blue_boy15.12.2009 19:59

idem

KERATOCONUS15.12.2009 20:09

ardelean incapatanat

red&blue_boy15.12.2009 20:10

bucurestean neincapatanat...

David15.12.2009 22:06

ultras de tastatura.

red&blue_boy15.12.2009 22:46

ultras de mouse....

1on15.12.2009 22:46

ultras de touch-pad

red&blue_boy15.12.2009 23:26

un moldovean ce regreta ca nu e ardelean...

1on15.12.2009 23:38

sămânță de ziarist care interpretează vorbele cuiva după cum vrea

citând din clasici in viață: "decât să dai ce vrei tu, dă acuma ce spun eu: ... "

red&blue_boy16.12.2009 05:34

samanta de analist TV,pasionat de clasici in viata... ;)

Maye16.12.2009 08:28

fanul acestui colt

red&blue_boy16.12.2009 08:35

fan Manchester United,mai ales de cand a scapat de Cristina Ronalda ! ;)

1on16.12.2009 09:25

fan Aurul Brad

red&blue_boy16.12.2009 10:30

fan CSM Focsani

RaMs3s16.12.2009 13:04

cumpara "Libertatea" pentru pagina 5

valentin2day16.12.2009 13:30

cumpara libertatea pentru articole

KERATOCONUS16.12.2009 14:15

A renuntat sa mai cumpere ziarul "libertatea" dar, s-a dat pe "click" si "cancan".

David16.12.2009 16:28

Are nume complicat.

1on16.12.2009 16:30

Are nume de statuie.

STELIST 8616.12.2009 18:00

are nume simplu

Daniel-Ionut16.12.2009 18:02

N'are nume :sleep:

«12425262728168»