FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12728293031168»
Maye18.12.2009 12:08

A votat ca mine.

KERATOCONUS18.12.2009 12:19

A votat cu Zeus.

Maye18.12.2009 12:30

N-a votat.

KERATOCONUS18.12.2009 12:36

Propagandist portocaliu.

1on18.12.2009 12:45

se crede dinozaur

Maye18.12.2009 12:51

inzapezit

Ronnie18.12.2009 12:53

GLLLOOOOOOORRRYYYYYYYYY GLLLOOOOOOORRRYYYYYYYYY MAAAANN UNIEEEETEEED!!!

AG18.12.2009 13:00

l-ar fute pe CR9 asta

Ronnie18.12.2009 13:02

Cine ma?

Maye18.12.2009 13:06

E convins ca AG s-ar linge cu CR 9 in fund.

RaMs3s18.12.2009 14:31

ar face un gang bang cu AG si CR9

David18.12.2009 15:14

ar face gang bang cu manuta si covorul.

AG18.12.2009 20:18

se freaca de covor pentru ca are pl prea mica sa futa

1on18.12.2009 20:20

injură pe stadion

MoWeed18.12.2009 20:21

Se lupta cu morile de vant

David18.12.2009 20:23
se freaca de covor pentru ca are pl prea mica sa futa

Papagalul lui Cheloo

The Game18.12.2009 20:33

Se pisa pe freza lui CR9

KERATOCONUS18.12.2009 20:41

Nu e rasist, deci nu e true :bananadance:

MoWeed18.12.2009 20:42

rasist

KERATOCONUS18.12.2009 20:44

Canta cu Pacha Man.

Maye18.12.2009 20:45

Pitiponc

MoWeed18.12.2009 20:46

Emoid

1on18.12.2009 20:48

He doesn't support his local team.

MoWeed18.12.2009 20:49

E ultras al lui CSM Focsani

Maye18.12.2009 21:00

E un nimic.

«12728293031168»