FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12829303132168»
1on18.12.2009 21:00

A votat ca o anumită notăriță care a profesat in jud. Vrancea o perioadă. Nu spun care.

Și minte. N-am votat ca el.

Maye18.12.2009 21:09

N-a votat ca mine.

MoWeed18.12.2009 21:10

A votat cu Geoana

1on18.12.2009 21:11

Se bagă-n față. Iar.

MoWeed18.12.2009 21:12

E incet

Maye18.12.2009 21:13

e mincinos

MoWeed18.12.2009 21:14

manipuleaza masele

AG18.12.2009 21:15

manipuleaza papusi gonflabile

Maye18.12.2009 21:16

manipuleaza dreapta

MoWeed18.12.2009 21:21

manipuleaza stanga

KERATOCONUS18.12.2009 21:22

O manuieste la fel de bine cu ambele maini.

 

 

MoWeed18.12.2009 21:23

Chiar sunt ambidextru :))

Maye18.12.2009 21:24

Ambidextru inseamna retardat in limbajul tovarasului de mai sus.

MoWeed18.12.2009 21:25

si retardat inseamna maye in limbajul aceluiasi personaj :D

Maye18.12.2009 21:26

Nicusor

MoWeed18.12.2009 21:27

Mariusel

Maye18.12.2009 21:27

Calinus

MoWeed18.12.2009 21:29

Taranoi

KERATOCONUS18.12.2009 21:30

Ii place weed-ul de-acasa.

 

 

Maye18.12.2009 21:31

I-a raspuns unui ghertoi.

KERATOCONUS18.12.2009 21:32

uraste diminutivul.

Ronnie18.12.2009 21:32

L-as bate.

MoWeed18.12.2009 21:33

L-ar iubi pe Puya...toata noaptea

KERATOCONUS18.12.2009 21:33

Asculta numai Bob Marley.

MoWeed18.12.2009 21:35

Daca nu stie sa joace, inseamna ca are noroc la table

«12829303132168»