FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13031323334168»
Maye18.12.2009 21:53

Nici macar.

red&blue_boy18.12.2009 21:54

vrea sa fie in guvernul Boc...

KERATOCONUS18.12.2009 21:55

Atunci vrea sa devina chelner la Golden Blitz.

 

PS: sal boy! :D

 

LE: Mircea Badea si-a pus pene pe fund. :)

red&blue_boy18.12.2009 21:57

vrea sa aiba pile la Golden Blitz...

KERATOCONUS18.12.2009 21:59

Se baga unde nu-i fierbe oala.

valentin2day18.12.2009 22:03

ii fierbe oala da nu se baga

AG18.12.2009 22:14

se baga unde aluneca

RaMs3s18.12.2009 23:41

doarme cu lumina aprinsa

AG18.12.2009 23:57

n-are lumina

STELIST 8619.12.2009 07:20

n-are cap!

Ronnie19.12.2009 07:22

E praf la Football Manager.

AG19.12.2009 09:00

e tras pe nas de pizde in cluburi

Maye19.12.2009 09:46

pidza

KERATOCONUS19.12.2009 11:36

metrosexual

Maye19.12.2009 11:51

M-a ghicit.

Ronnie19.12.2009 13:46

N-are bani.

Maye19.12.2009 13:51

Altul care m-a ghicit.

Ronnie19.12.2009 14:06

E gay.

Maye19.12.2009 14:29

E cel mai gay

MoWeed19.12.2009 14:30

Ii place sa poarte haine de femeie

Maye19.12.2009 14:48

Are numai haine de femei :D

MoWeed19.12.2009 14:49

Ii place sa se atinga singur

Maye19.12.2009 14:50

Ii place sa mi-o atinga.

RaMs3s19.12.2009 15:20

o viseaza pe nikita goala

Maye19.12.2009 15:23

Da in cap cu Nikita pe tavan.

«13031323334168»