FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13233343536168»
David20.12.2009 16:00

Are constiinta patata.

Maye20.12.2009 16:08

ghicitor

David20.12.2009 16:10

Vrea milf de la "focoasa" Iulia.

RaMs3s20.12.2009 16:16

fan Spice Platinium

 

Daniel-Ionut20.12.2009 16:20

DINAMOVIST!

Maye20.12.2009 16:23

Gay :D

Daniel-Ionut20.12.2009 16:23

are fantezii cu mine homosexualul :chair:

Maye20.12.2009 16:26

Asa incet incet isi arata adevarata identitate sexuala.

Daniel-Ionut20.12.2009 16:26

delireaza

Maye20.12.2009 16:27

II da in cap.

Ronnie20.12.2009 16:27

Un om care nu isi respecta pariurile.

Maye20.12.2009 16:30

Un om care nu furnizeaza materialele necesare respectarii unui pariu.

Daniel-Ionut20.12.2009 16:35

.................... cata imaginatie poti sa ai ba nene???????

RaMs3s20.12.2009 16:41

dezamagit de Mos Nicolae

KERATOCONUS20.12.2009 17:44

Multumit de ce i-a adus Mos Nicolae insa, vrea ceva mai mult de la Mos Craciun.

David20.12.2009 18:24

Nu crede in Mos Craciun.Inca il asteapta pe Mos Gerila.

vlad20.12.2009 19:09

va uita limba romana in curand. Va avea grija udemereul de asta.

 

 

KERATOCONUS20.12.2009 19:24

Il simpatizeaza pe Corneliu Vadim Tudor.

David20.12.2009 20:48

Crede ca Rispensia si venus inca joaca.

Maye20.12.2009 20:55

Vinde!

Pleaca!

Mori!

David20.12.2009 20:58

off.Nu avea farmec daca nu eram papagal :whistle:

 

on.Il cheama ca pe unul dintre iubitii nostri moderatori.

 

Maye20.12.2009 21:01

Nu e iubit acel moderator.

El iubeste insa...barbatii.

KERATOCONUS20.12.2009 22:21

Pentru el...caruta e metrou.

1on20.12.2009 22:58

n-a mers niciodată cu căruța

RaMs3s21.12.2009 00:26

idolu' lui in viata e Guta

«13233343536168»