22.12.2009 10:00
Il cheama Ion. Ion Ion.
Il cheama Ion. Ion Ion.
Puy-ist x 2
Muy-ist.
csango?
gay-ist
politist!aresteaza doar fumei!
Unul caruia ii este rusine sa spuna de unde este.
Politist,bate si fute femeile!
ma repet , ca vad ca e in trend.
A votat ca Momanu.
A sărit calul.
S-a bagat in fata altui moldovean si am incurcat descrierea ![]()
Iar politist!F**e la 2!!!!
Are fantezii cu politisti,bastoane...
n-are fantezii!
Ii este rusine sa-si dezvaluie varsta.
Vrea sa castige CL cu Steaua !
Asculta Guess Who...
nu s-a nascut in locul potrivit
Ar fi vrut sa-l cheme Eugen...
Conjudețean cu cineva care are multe intrebări.
Ioanitoaia
Nu realizeaza ca locul lui nu e aici.
Nu realizeaza ca fac 100 de posturi:)
vorbeste fara el.
postarile nu se contabilizeaza aici amice.trist ,nu?
A votat ca profa de civile.