FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13435363738168»
Ronnie22.12.2009 10:00

Il cheama Ion. Ion Ion.

Maye22.12.2009 10:09

Puy-ist x 2

Ronnie22.12.2009 10:13

Muy-ist.

1on22.12.2009 10:15

csango?

Maye22.12.2009 10:15

gay-ist

STELIST 8622.12.2009 10:33

politist!aresteaza doar fumei!

Maye22.12.2009 10:36

Unul caruia ii este rusine sa spuna de unde este.

STELIST 8622.12.2009 10:39

Politist,bate si fute femeile!

Maye22.12.2009 10:47

ma repet , ca vad ca e in trend.

1on22.12.2009 10:50

A votat ca Momanu.

A sărit calul.

Maye22.12.2009 10:53

S-a bagat in fata altui moldovean si am incurcat descrierea :D

STELIST 8622.12.2009 11:14

Iar politist!F**e la 2!!!!

 

red&blue_boy22.12.2009 11:20

Are fantezii cu politisti,bastoane...

STELIST 8622.12.2009 11:23

n-are fantezii!

Ronnie22.12.2009 11:23

Ii este rusine sa-si dezvaluie varsta.

STELIST 8622.12.2009 11:29

Vrea sa castige CL cu Steaua !

red&blue_boy22.12.2009 11:30

Asculta Guess Who...

Maye22.12.2009 11:37

nu s-a nascut in locul potrivit

red&blue_boy22.12.2009 11:39

Ar fi vrut sa-l cheme Eugen...

1on22.12.2009 11:52

Conjudețean cu cineva care are multe intrebări.

STELIST 8622.12.2009 11:59

Ioanitoaia

Maye22.12.2009 12:01

Nu realizeaza ca locul lui nu e aici.

STELIST 8622.12.2009 12:03

Nu realizeaza ca fac 100 de posturi:)

Maye22.12.2009 12:10

vorbeste fara el.

 

postarile nu se contabilizeaza aici amice.trist ,nu?

1on22.12.2009 12:39

A votat ca profa de civile.

«13435363738168»