FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13536373839168»
vlad22.12.2009 13:36

Pretorian?

1on22.12.2009 13:46

ă?

Daniel-Ionut22.12.2009 15:19

El e cu alfabetul...

RaMs3s22.12.2009 15:29

fri-Gigi !

Daniel-Ionut22.12.2009 15:33

Dupa cum el spunea... ca e caine din pch, si vine in Ghencea din cand in cand sa fileze oamenii din peluza si p forum la fel :thumbdown:

RaMs3s22.12.2009 15:37

un fri-gigist al dracu' de lenes !

 

David22.12.2009 15:47

Ii place Saw.

RaMs3s22.12.2009 15:59

sadic. sado-maso mai exact

1on22.12.2009 15:59

crișan sau crișean?

David22.12.2009 16:04

Unu' care moare fara diacritice.

RaMs3s22.12.2009 16:07

unu care crede ca pch e repăr :))

Daniel-Ionut22.12.2009 16:22

Face ce face si tot de pch zice...

RaMs3s22.12.2009 16:33

face ce face si tot vrea ochi de cameleon :blink:

Daniel-Ionut22.12.2009 16:59

Viseaza cameleoni, soparle... :huh:

KERATOCONUS22.12.2009 17:29

Il mananca pielea.

Ronnie22.12.2009 17:30

Vrea sa faca 1000 de posturi in seara asta da' nu stie ca alea de aici nu se pun.

David22.12.2009 17:38

A retrogradat la footbal manager.

Ronnie22.12.2009 17:39

Cine ma?

KERATOCONUS22.12.2009 17:57

Vrea sa-l scarpine pe Daniel-Ionut.

 

 

RaMs3s22.12.2009 18:08

tipu fara avatar

David22.12.2009 18:17

RaMs3s

 

 

 

"stelist pana la moarte"

 

 

Grup: Seniori

Postari: 313

Inregistrat pe: 25-September 07

Membrul Nr.: 40,274

 

 

AG22.12.2009 18:21

David

 

"stelist pana la moarte"

 

 

Grup: Seniori

Postari: 796

Inregistrat pe: 10-January 09

De la: Oradea

Membrul Nr.: 60,751

Daniel-Ionut22.12.2009 18:29

A fost lucrat la pool :)

Maye22.12.2009 18:58

Sucker

1on22.12.2009 19:07

A votat ca colegii de modul.

«13536373839168»