Pretorian?
Pretorian?
ă?
El e cu alfabetul...
fri-Gigi !
Dupa cum el spunea... ca e caine din pch, si vine in Ghencea din cand in cand sa fileze oamenii din peluza si p forum la fel ![]()
un fri-gigist al dracu' de lenes !
Ii place Saw.
sadic. sado-maso mai exact
crișan sau crișean?
Unu' care moare fara diacritice.
unu care crede ca pch e repăr ![]()
Face ce face si tot de pch zice...
face ce face si tot vrea ochi de cameleon ![]()
Viseaza cameleoni, soparle... ![]()
Il mananca pielea.
Vrea sa faca 1000 de posturi in seara asta da' nu stie ca alea de aici nu se pun.
A retrogradat la footbal manager.
Cine ma?
Vrea sa-l scarpine pe Daniel-Ionut.
tipu fara avatar
RaMs3s
"stelist pana la moarte"
Grup: Seniori
Postari: 313
Inregistrat pe: 25-September 07
Membrul Nr.: 40,274
David
"stelist pana la moarte"
Grup: Seniori
Postari: 796
Inregistrat pe: 10-January 09
De la: Oradea
Membrul Nr.: 60,751
A fost lucrat la pool ![]()
Sucker
A votat ca colegii de modul.