FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13738394041168»
Daniel-Ionut23.12.2009 09:33

Il lucrez la pool si ramane acasa sa se uite la TV in fazele superioare daca mai continua... :naughty:

MoWeed23.12.2009 09:34

Blatist

Daniel-Ionut23.12.2009 09:35

Sari cu banu' daca vrei sa mergi la baraj :greedy:

Maye23.12.2009 09:47

Il mananca pielea.

Daniel-Ionut23.12.2009 09:49

Fan FOSTA Inter Sibiu!

Maye23.12.2009 09:50

Fan Maye

red&blue_boy23.12.2009 10:14

Fan Basescu..

Maye23.12.2009 10:25

Fan jeoana

red&blue_boy23.12.2009 10:27

Are o impresie gresita,nu sunt fan jeoana...

Maye23.12.2009 10:34

Crede ca am o impresie gresita

red&blue_boy23.12.2009 10:40

Nu ma crede ca nu sunt fan Geoana...

Maye23.12.2009 11:05

Nici el nu se crede pe el insusi.

Ronnie23.12.2009 11:08

Se-mbata turta la meci si se culca scarpinandu-se pe burta.

Maye23.12.2009 11:10

Gura pacatosului adevar graieste.

Daniel-Ionut23.12.2009 12:01

Hiena

Ronnie23.12.2009 12:02

Sconcs.

Daniel-Ionut23.12.2009 12:02

Gandac de bucatarie!

Maye23.12.2009 12:08

vierme

valentin2day23.12.2009 17:06

planta

Daniel-Ionut23.12.2009 17:32

Nici macar in Ajunul Craciunului nu ne suporta... :no:

Maye23.12.2009 17:50

nesuferit

Daniel-Ionut23.12.2009 18:00

senil

Maye23.12.2009 18:07

retard

Daniel-Ionut23.12.2009 19:05

Prea cu dunga rosie pe buletin ca sa il bag in seama...

Maye23.12.2009 20:02

mototolit

«13738394041168»